• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
snimač detonačního spalování )klepání)
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
korek
Friday 28 December 2007 - 18:12:25 Citovat
Host
čau pánové.nedávno mi praskl rozvodák.bylo vyměneno 8 ventilu a spousta dalších věci cena 10500,-u kamoše.jenomže mi svítí kontrolka motoru tedy snimač det....nevím kde je tušim,ale nachci rozebrat všechny čidla.poradte vectra b 1,8 16v 1996
dik korek
VGT
Saturday 29 December 2007 - 07:49:22 Citovat
Host
Snímač má vzhledem k principu své funkce jasně definované místo umístění - vzhledem k tomu, že o tom víš starou bačkoru, nech to udělat někoho jiného (snímač se totiž neodbornou demontáží a montáží dá v pohodě i zničit).
Závada uložená v ECU jako snímač čidla klepání nemusí být nutně způsobená vadným čidlem - třeba špatný kontakt v konektoru, přerušený kablík .... možností je více. Anebo ho kamoš utáhl "pořádně" a už "je vymalováno" Vrať se ke kamošovi s reklamací ať je s tím cokoliv.
korek
Saturday 29 December 2007 - 09:49:23 Citovat
Host
co chceš zničit na demontáži čidla?zase take ojo nejsem.dráty jsou to první na co se podívám ,na autě sem si delal polovinu elektriky sám,protože při nehodě se rozbila baterka a postříkala polovinu motoru.nikdo mi to nechtěl udělat.čus
VGT
Saturday 29 December 2007 - 13:51:43 Citovat
Host
Z tvého dotazu jsem si hned nevšiml, žes odborníkem. Tak, prosím, ........ pardón, pardón. Jsem tu nový, nemám ani "hvězdičku". Hledej tedy, toto čidlo
Odkaz . Tři piny, ze všech jde vedení do ECU, +, signal, - ale herdek, co to píšu ..... Tak ať se dílo podaří, napiš pak, v čem byla chyba. Ahoj
Lhex
Saturday 29 December 2007 - 20:16:53 Citovat
Host
to korek: dobrá rada nad zlato a komu není rady... nemusíš to brát osobně, vztahuje se to pouze k textu který jsi prvně napsal!

Jinak se divím, proč když VGT sem do poradny něco píše automaticky (dle jím používaných IP adres) nenaskočí zlatým písmem něco jako "Hlavní a nejchytřejší poradce" a aspoň 50 hvězdiček!!! _; _;
JOB
Saturday 29 December 2007 - 20:32:02 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Kluci VGT není žádnej 18ti letej puberťák a když něco píše tak se na to můžeš spolehnout.To že jeho odpovědi zní občas ironicky je způsobeno opakovanými dotazy na to samé téma.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

korek
Saturday 29 December 2007 - 20:54:43 Citovat
Host
pánové nejsem odborníkem jak píše VGT,ale myslím, že poradna je tu právě pro vyměnování informací o problémech na autech OPEL,jinak bych na těchto stránkách nebyl!!!než jsem otevřel nové vlákno všechno jsem pročetl.ale nenašel to co potřebuji.a servis není vždy to nejlepší řešení. Doufám,že aspon někteří mi dají za pravdu.čus
Lhex
Saturday 29 December 2007 - 21:51:47 Citovat
Host
kromě toho, že největší problémy mají auta OPEL se svými majitely a ošizenou a zanedbanou údržbou,
ti dávám za pravdu.

to webmaster: proč nemá VGT ve vaší poradně čestné hvězdičky? kdyby je chtěl samozřejmě!
JOB
Sunday 30 December 2007 - 09:58:15 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tyto hvězdičky pouze ukazují jak aktivní je daný člen zde na webu.Tak třeba já jsem prostě ukecanej a takk jich mám hodně ,ale jsou členi kteří jich mají méně a přitom jsou tu registrovaní déle.VGT v současnosti není registrovaný člen a tak se tu zobrazuje pouze jako host.
PS: Pojďme zpět k autům a nebavme se o lidech _;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

korek
Sunday 30 December 2007 - 12:01:03 Citovat
Host
dneska jsem to chtěl vyšrubovat,ale je potřeba najet na kanál,jinak se tam dostane jenom malé mimino.o údržbě bychom mohli diskutovat do nekonečna,ale jak všichni víte na oplu se kazí pořád to samé dokola,(krokáč,váha,čidla,vrzání,centrál,atd...)a ten kdo se v tom autě hrabe pořád jako já někdy ví více jako v servise.čus

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1843 sec,0.1528 z toho dotazů.