• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
®árovky podsvícení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Saturday 12 February 2005 - 11:30:31
Host
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jak se dá vyměnit ľárovka(ľárovky) v podsvícení přepínačů ventilace a topení (nemám klimu). Nerad bych něco ulomil, tak proto ľádám o radu. A jeątě jedna drobnost: vąiml jsem si, ľe v pravém horním rohu popelníku je takový průsvitný plastový výlisek nebo jak to nazvat.Má tam být taky nějaká ľárovka, nebo je to tam jen tak?(neviděl jsem tam ľádný dráty nebo tak něco). Diky
nirvana
Sunday 13 February 2005 - 14:16:25
Host
Výměna posvícení těch přepínačů jde celkem v pohodě, jen se neboj pouľít sílu, stačí se ąetrně zapřít ąroubovákem a oddělat kryt předního panelu,nejlépe začni od shora jsou tam celkem 4 takové kovové uchyty dva nahoře a dva po stranách, jakmile jsou vąechny venku tak ze spodu jsou dvě uchycení (stačí celý panel troch zatlačit dolu a je to venku),pak jsou tam 3 ľárovky,ta stačí chytnout kleątěma nebo pinzetou a vytáhnout.Kryt dáą zět tak,ľe nejprve zastrč panel do těch dvou uchytu dole a pak zasuň vąechny ctyří kovové uchyty a je to.
Jinak postup oddělání panelu ,byl jiľ v poradně popsán stačí si pořádně přečíst příspěvky.
Účel toho průsvitného výlisku také neznám
riwal
Sunday 13 February 2005 - 16:28:30
Host
Je to osvícení popelníku a zapalovače, jestli ti to nesvítí, tak je prasklá ľárovka. Aby si se k tomu dostal, musíą rozebrat skoro celej panel jak píąe nirvana. Je tam ta malá ľárovka celosklo, tuąim 1,2W.
myhu
Sunday 13 February 2005 - 22:14:04
Host
u toho popelniku staci oddelat dve bocni umeli hmoty ve tvaru trojuhelniku je tam jedna zarovecka ktera se musi dotykat kostrou zapalovace a sviti az otocis klickem ne jen pri parkovackach urbyz
Yper
Monday 14 February 2005 - 07:46:25
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já ji v létě měnil. Musí celý středový tunel ven. Alespoň já to takhle dělal, protoľe to jinak neąlo ven.
1)-vypáčit překryt řadící páky (rámeček s kůľí) a ohrnout ho přes řadící páku.
2)zatáhnout ruční brzdu a pod rukojetí je na středu tunelu je taková jakoby plastová vanička - také vypáčit a odloľit je na klipsnách a dej pozor, aby to nevypadly.
3)-objeví se ti dva ąrouby-povolit-tím jsi uvolnil okruľí, na kterém je ovládání stahování oken - odpoj konektorem elektřinu a sejmi přes řadící páku.
4)- na boku tunelu jsou vepředu a vzadu (vľdy po jednom na kaľdé straně) takové plastové překrytky (vypouklina). Modelářským noľem - čepelí- je opatrně odloupni a pod nimi jsou ąruby (matky?-teď sám nevím). Povol je a tunel opatrně poąoupni dozadu. Pak se teprve snaľ vydloubnout ten plastový trojúhelník, ve kterém je zapalovač - jsou tam hrozně krátké přívodní kabely - jsou tam i konektory, kterými to vąe odpojíą, ale já jsem se k nim nedostal, aniľ bych musel tunel demontovat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1692 sec,0.1395 z toho dotazů.