• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cukání X20XEV
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vitalish
Tuesday 15 February 2005 - 20:20:35
Host
Prosím o radu.... Vectra mi začala občas lehce pocukávat bez ohledu na výąi otáček. Nechal jsem vyčistit dle zdejąích rad ąkrtící klapku-nepomohlo. Vyměnil jsem svíčky a skoro měsíc to jezdilo super. Pak se cukání vrátilo s větąí intenzitou. DO kopce to skoro nejelo... Vyměnil jsem kabely na svíčkách, ale nic ... Přitom stačilo zahejbat s kabelama na rozdělovači a chvíli to bylo fajn. Teď uľ to víc neľ cuká, na volnoběh se auto celý třese a skoro nejede. Nepomáhá ani hejbání s kabelama. Napadá mě rozdělovač, cívka nebo váha vzduchu, ale nejsem milionář abych měnil preventivně půlku motoru Poradí někdo ??

Pro upřesnění :
r.v. 1995-super stav, najeto skoro 200tis km

Díky moc Vitalish
riwal
Wednesday 16 February 2005 - 06:55:27
Host
Vitalishi, Vitalishi, to vypadá na jednotku zapalování, ale zkus sem jeątě napsat co je to za motor jo.
klubo
Wednesday 16 February 2005 - 09:07:39
Host
riwale koukej pořádně X20XEV
riwal
Wednesday 16 February 2005 - 09:17:58
Host
Jj jsem tupej a slepej - občas se mi to stane, kdyľ je to v názvu, tak to ignoruju - omlouvám se, ale lepąí uľ to asi nebude - to je ten věk
NIO
Wednesday 16 February 2005 - 22:50:35
Host
rozdelovac tam neni. jedine cela zapalovaci jednotka. ja to vidim na egr. a pak se jeste jednou podivej na ty kabely.. ale muze to delat i cidlo vacky nebo kliky
Vitalish
Friday 18 February 2005 - 22:28:51
Host


Díky vąem, pánové !! Závada odstraněna celkem triviálně... Napadlo mě se jeątě jednou juknout na ty fungl nový svíčky a z jedný vypadla celá elektroda... Kvalita nade vąe


Vitalish
Kmochacek
Saturday 19 March 2005 - 18:24:52
Host
Cukani ? Moje zkusenost: Pokud se snizi vykon (vetsinou se i skoro 2-nasobne zvysi spotreba) a cuka motor pak je to problem zapalovani tj. motor jede asi jen na 3 valce ( cely auto se desne klepe ) takze vymenit : SVICKY (150,- kus), KABELY(600,-(?)), VSTRIK(2.800,-).
Jenze me to tedka cuka ale spotreba ok, vykon ok. Takze svicky ok, kabely ok, vstriky ok. Byl prasklej silentblok ( 1.200,- ) v kosti uchyceni motoru. Ale po vymene porad stejny. Vsiml jsem si, ze horni misky u tlumicu maj 1 cm mezeru od karoserie ( nahore kdyz se zvedne haupna ) - myslim, ze maj bejt na doraz - muze to byt ten problem ? Uz fakt nevim cim to je ? ( Spojka ?? - Ale razeni je v poho a rychlosti nevypadavaj )
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1641 sec,0.1282 z toho dotazů.