• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prevodovka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mav
Wednesday 09 May 2007 - 19:18:29 Citovat
Host
ahoj.dostal jsem se do situace ze po velkych problemech s vykuchanim prevodovky jsem zjistil ze mam uplne vysypame zuby na kole a pastorku od diferencialu.za celou prevodovku na vrakaci chteji 14000kc.pan mi rekl,ze si muzu prevodovku na miste rozdelat a zkontrolovat.mate nekdo zkusenosti s cenami jednotlivych rychlostnich kol, nebo s cenami prevodovek na vrakaci?kdyz se pustim do opravy tak pribudou jeste loziska atd atd.vectra b x20xev prevodovka f18
VGT
Wednesday 09 May 2007 - 21:27:31 Citovat
Host
Stačí jenom maličko se rozhlédnout zde v poradně - okénko hledej na této stránce vpravo, klíčové slovo f18 - a objeví se například: Odkaz
Miky
Wednesday 09 May 2007 - 21:28:12 Citovat
Host
Resil jsem totez...koupil jsem prevodovku F16 za cca 2500Kc a prehodil jen diferak...ten je stejnej! Kdyz budes hledat ve vlaknech psal jsem tu o tom..
Anonymní
Wednesday 09 May 2007 - 21:42:12 Citovat
Host
mav napsal ...

ahoj.dostal jsem se do situace ze po velkych problemech s vykuchanim prevodovky jsem zjistil ze mam uplne vysypame zuby na kole a pastorku od diferencialu.za celou prevodovku na vrakaci chteji 14000kc.pan mi rekl,ze si muzu prevodovku na miste rozdelat a zkontrolovat.mate nekdo zkusenosti s cenami jednotlivych rychlostnich kol, nebo s cenami prevodovek na vrakaci?kdyz se pustim do opravy tak pribudou jeste loziska atd atd.vectra b x20xev prevodovka f18


Mám pomalu stejnej problém - zacala mi dost téci prevodovka a to zrovna v mezi blokem jako takovým a cástí, kde jsou ulozena v pouzdrech soukolí prevodovky s vidlickami a nemám moc odvahu na to rozpulit prevodovku (vytece mi cca. 1 dcl syntetiky ma 100km takze fest..) a taky jsem premýslel o prevodovce z vrakáce, jenze u nás není siroko daleko zádnej slusnej OPEL vrakác (kde by meli VeBe) a taky by me zajimala cena, uz mam od oleje celej podvozek. Nevim jakou prevodovku davali v roce 1997 do sedanu s X18XE, protoze je tak zasrana ze ani nevim kde to hledat ( a kdyz uz jsem o tom zacal, mate nekdo zkusenosti pri pretesnovani prevodovky? Sundal jsem bocni viko a kdyz jsem videl, co je pod nim, nemam na to moc odvahu rozebirat dal. Tece to primo pod tou prirubou co je pod vikem prevodovky a jsou v ni ulozeny kulisy. Diky za rady
Snaid
Friday 18 May 2007 - 21:50:12 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

mav napsal ...

ahoj.dostal jsem se do situace ze po velkych problemech s vykuchanim prevodovky jsem zjistil ze mam uplne vysypame zuby na kole a pastorku od diferencialu.za celou prevodovku na vrakaci chteji 14000kc.pan mi rekl,ze si muzu prevodovku na miste rozdelat a zkontrolovat.mate nekdo zkusenosti s cenami jednotlivych rychlostnich kol, nebo s cenami prevodovek na vrakaci?kdyz se pustim do opravy tak pribudou jeste loziska atd atd.vectra b x20xev prevodovka f18


Mám pomalu stejnej problém - zacala mi dost téci prevodovka a to zrovna v mezi blokem jako takovým a cástí, kde jsou ulozena v pouzdrech soukolí prevodovky s vidlickami a nemám moc odvahu na to rozpulit prevodovku (vytece mi cca. 1 dcl syntetiky ma 100km takze fest..) a taky jsem premýslel o prevodovce z vrakáce, jenze u nás není siroko daleko zádnej slusnej OPEL vrakác (kde by meli VeBe) a taky by me zajimala cena, uz mam od oleje celej podvozek. Nevim jakou prevodovku davali v roce 1997 do sedanu s X18XE, protoze je tak zasrana ze ani nevim kde to hledat ( a kdyz uz jsem o tom zacal, mate nekdo zkusenosti pri pretesnovani prevodovky? Sundal jsem bocni viko a kdyz jsem videl, co je pod nim, nemam na to moc odvahu rozebirat dal. Tece to primo pod tou prirubou co je pod vikem prevodovky a jsou v ni ulozeny kulisy. Diky za rady



tak pretesneno - musela ven, rozpulil jsem ji a znova pretesnil a uz ani kapka _; a vypada to ze jsem vsechno poskladal dobre ?lola a to vse za necele odpoledne cekal jsem ze s tim bude vetsi srani..
e-mail
Friday 18 May 2007 - 22:11:57 Citovat
Host
mav napsal ...

ahoj.dostal jsem se do situace ze po velkych problemech s vykuchanim prevodovky jsem zjistil ze mam uplne vysypame zuby na kole a pastorku od diferencialu.za celou prevodovku na vrakaci chteji 14000kc.pan mi rekl,ze si muzu prevodovku na miste rozdelat a zkontrolovat.mate nekdo zkusenosti s cenami jednotlivych rychlostnich kol, nebo s cenami prevodovek na vrakaci?kdyz se pustim do opravy tak pribudou jeste loziska atd atd.vectra b x20xev prevodovka f18


Já to řešil před měsícem a jinak to nedopadlo než ,že jsem koupil jinou za 10000kč , ale čekal jsem na ní 14 dní. Jinak ceny se pohybují od 10000-17000kč . další řešení je rozhodit převody a dát tam vnitřnosti z áčkový vectry(cena převodů na VeA je kolem 3000kč). Nové jednotlivé díly se daj sehnat většinou jen u opla , ale za strašný ceny .

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2483 sec,0.2124 z toho dotazů.