• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sportovni podvozek
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
inteltejas
Monday 09 July 2007 - 12:05:08 Citovat
Host

Zdravim,chci se zeptat zdejsich chytrych hlav,jestli se mi hodi na auto podvozek prodavany za 5900,- -Sportovní podvozek na Opel Astra F 3/5dv.Snížený o 40/40mm. Cena je za sadu 4+4 ks. Původní cena je 7490,- Zde je odkaz kde to prodavaji. Odkaz Opel Astra f 1.6 16V 74kW X16XEL rv. 1995 kombi/sport

VGT
Monday 09 July 2007 - 13:52:29 Citovat
Host
Po kliknutí na ten "tvůj" odkaz se mi objeví stránky OCR, takže nemohu posoudit, cos měl na mysli.
Jinak bych řekl, že to není vhodné na tvůj vůz - ty potřebuješ sadu pro vůz combi, caravan, station wagon - a ne pro 3/5 dveřový vůz.
Pro orientaci Odkaz Odkaz Odkaz
Zvaž však dobře, zda to skutečně chceš - u některých sad ten podvozek tak ztvrdne, že je z auta "kostitřas" a ne rodinný kombík. Pokud máš provedení Sportive (píšeš sport), tak se jedná, myslím, o druh výbavy a ne o nějaké sportování či závodění.
inteltejas
Monday 09 July 2007 - 16:51:31 Citovat
Host
to VGT :

diky za tvuj prispevek.Overil jsem si to na strance kde to prodavaji,rekli mi ze predek je ok,ale zadek je jiny.
Mohl by jsi prosim kouknout na tento odkaz ?
Odkaz

Myslim ze tohle bude jiste lepsi.
Na dverich me Astry je napsano "SPORT" a oproti jine astre jsem zpozoroval ze moje auto je o dost nizsi nez jina Astra.Taky mam sportovni sedacky.Me osobne nevadi ze to bude tvrdy,nebude to vadit spis karoserii a elektronice?

Jeste bych se chtel zeptat na jednu drobnost:

V elektronickem manualu Astra F jsem nasel ze tyhle Astry meli tlacitko pro sportovni jizdu,nevedl bys o co slo,nebo jestli by se to nedalo nejak dodelat ci jak to vubec fungovalo ??

Dekuji
ttoommaass
Monday 09 July 2007 - 17:33:36 Citovat
Host
No, nejsem sice Vaclav, ale je to opravdu dobyr napad s tim podvozkem?
Jestli mas opravdu jekousi verzi Sport a mas jiz podvozek nizssi, tak proc do stareho auta rvat nutne dalsi penize? Kdyz to auto jeste vic pritvrdis, tak casem bude odchazet hafo ruznych veci, cepy, silentbloky a ja nevim co vsechno gumoveho jeste na aute je. Je to vazne dobry napad? Neni lepsi si za tech pet litru koupit treba lepsi brzdove kotouce s deskama a slusne svicky? Mozna by zbylo i par drobnych na gumy .....

Tom
inteltejas
Monday 09 July 2007 - 18:03:43 Citovat
Host
Ted jsem auto obul kompletne nově,nepoznam rozdil sucha/mokra vozovka,svicky mam specialni na plyn.

Kazdopadne to vymenit musim.Jeden z predchozich majitelu byl setrilek a koupil normalni pruziny s tim ze je serizl a po nekolika letech se zacaly jeste vic lamat.(vpredu,vzadu nevim)Navic se jeste ty pruziny protaci v miskach.Original tam maji byt nizsi pera a tlumice k nim prizpusobeny.
Navic v predu jsou tlumice uz na.hovno a vzadu jsou meneny pred rokem (monroe reflex)
.
VGT
Monday 09 July 2007 - 18:04:19 Citovat
Host
Jo, to je také dobrý obchod s podvozky ...... Tvoji volbu - snížení vozu 35-40 mm oproti serii považuji za rozumnou.
Nenech se však ovlivnit jen cenou, na tvůj vůz patří např:
Odkaz Jinak budeš mít "zadek měkký" (s tou "tvou" sadou). Ta správná sada v tomto obchodě je sice o 1900,-Kč dražší (to je nemilé), ale je to to, co tam má být. Vždyť nakonec to tvoje staré pérování ještě můžeš za nějakou malou cenu zkusit prodat.
VGT
Monday 09 July 2007 - 18:11:54 Citovat
Host
Hmmm, tak ty staré pružiny se už zpeněžit nedají. Ale na mém názoru to nic nemění - do kombíku pružiny z hatchbacku či ze sedanu nedávej.
inteltejas
Monday 09 July 2007 - 21:29:09 Citovat
Host
Tak jo,necham so poradit a koupim ty za 6900,-

Jeste jsem se chtel zeptat,jestli nevite kdo by prodal sportovni parohy,novy jsou mooooc drahy
VGT
Monday 09 July 2007 - 22:38:20 Citovat
Host
Dělají prý i parohy na zakázku (ty co nemají běžně v sortimentu "do zásoby") Odkaz
inteltejas
Monday 09 July 2007 - 22:56:17 Citovat
Host
to VGT :

Dik za odkaz,hned jsem jim psal @.

Vidim ze se vyznas,nevedil bys o nekom,kdo by vyrobil (naohybal) koberec do jiz zmineny astry?Nemyslim ty koberecky na nohy,ale ten velkej koberec co je pod sedackama a vsude.....Misty uz je deravy a docela me to stve.
Nebo neni na to nejaky figl,kdyz koupim treba koberec (zatezovy ??) jak to naohybat ?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2546 sec,0.2036 z toho dotazů.