• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega b 2,5v6-cira svetla
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brenky
Wednesday 16 July 2008 - 21:36:07 Citovat
Host
pokud mas poskozeny ty stary svetla, tak si kup ciry DEPA a predelej tam cocky z tech HELLA.....a bude to svitit dobre....DEPA maji strtasne blbe ty cocky...
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 17 July 2008 - 08:05:26 Citovat
Host
A není tohle předělání pěkná babračka?
Musí se asi rozebrat to přední plexi a ta čočka tam je přidělaná jak? Opravdu je problém jen v té čočce? Byl bych rád kdybych ušetřil a měl nové světla, ale aby mi taky pěkně svítily, protože na světla jsem celkem "úchyl" a momentálně mi vadí zbarvení 4300K do žluta v Omeze, když stejných 4300K v Citroenu C5 svítí krásně do bíla __; Ale jak jsem včera hledal světla tak jsem objevil na nějakém xenon fóru stejný dotaz u Omegy takže asi výrobní vada a řeší ji jen světelní "úchylové" _;
Jinak s rozložením světla jsem nadmíru spokojen tak bych si nerad pohoršil, až teda na tu barvu na silnici ale při pohledu na předek auta se zdá být barva pěkná a správně xenonová _;
Brenky
Sunday 20 July 2008 - 19:36:02 Citovat
Host
ta čočka je přišroubovaná ze zadní strany světlometu....je to myslím na torxech...žádná velká drbačka....nejhorší je dostat světlo ven z auta oproti tomuto.
origo čočka od HELLA bude svítit určitě lépe než ta od DEPA.
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 14 August 2008 - 10:10:19 Citovat
Host
Tak tam mám ty Depa bez vyměněné čočky, kterou mi v servise nechtěli vyměnit, že je prý totožná a svítí ti úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně hrozně. Jak potkávačky, které svítí hodně divně tak dálkové svítící nahorů a doleva- asi jako kamionu do kabiny. Takže naprostá katastrofa.
Snažím se shánět jeté originál, ale žádné vrakoviště nemá
Tomin
Thursday 14 August 2008 - 10:30:45 Citovat
Host
Hm, divny. Mel jsem Depa a kdyz se xenonka dobre usadila v ohnisku, tak jsem byl dost spokojenej. Zadne oslnovani, dost svetla tam kde ma byt. A ani tu cocku jsem nemenil. Dalkove byly perfektni, alespon ve srovnani s "dalkovejma" v original zlutych lampach.
Ze by Cina jeste zhorsovala kvalitu ?

[ Upraveno Wednesday 14 January 2009 - 14:01:28 ]
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 14 August 2008 - 10:50:37 Citovat
Host
Já měnil origo xenon lampy za tyto a je to opravdu děs. Podle toho co píše chápu, že jsi měl obyč světla za tyto Depa a do nich xenony což je určitě zlepšení, ale přechod z origo xenonových Hella do xenonových Depa ja katastrofa. Svítí to jako nepovedená předělávka obyč světel na xenony.
Lhex
Thursday 14 August 2008 - 11:02:41 Citovat
Host
myslím, že je potřeba si s nima trochu pohrát, je to všechno měkká umělá hmota takže servisu bych to ani nedával. Absolvoval jsem ted s depama dvě celonoční jízdy a musím říct, že dálkový úplná paráda, tlumený sice nic moc, ale ujdou, akorát jedna pacička pořád vypadává z motorku sklápění (to asi nějak přidrátuju..?). Jinak chce si trochu pohrát se seřízením a zpevnit to jak půjde! __; mě se celé ty vnitřky nadměrně viklaly a na nerovnostech se to lehce rozhodilo..
Ale uznávám, že přechod z origo xenonů musí být asi děs
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 14 August 2008 - 12:04:39 Citovat
Host
Tak jsem si koupil Annonci a našel tam dva pražské inzeráty kde jeden má jen pravé za 3500,- a další obě za 6000,- ale nechce mi je nafotit což určitě kupovat nebudu, protože ať mi nikdo tevrdí, že je to takový problém vyfotit a poslat na email... Kdyby byly dobré tak bych to hned bral, protože ty Depa opravdu ani zadarmo
Anonymní
Wednesday 14 January 2009 - 12:14:12 Citovat
Host
Tahle tuningova optika taky nevypada spatne,co vy na to!!http://www.tuning-no1.cz/oddeleni/1225-opel-omega
JardaB
Wednesday 14 January 2009 - 13:03:51 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Taky zrovna premyslim o techto Odkaz k te cerne OB by se mi docela hodily. Nevi nekdo - sviti to lip nez cira DEPO ? Ja mam v tech DEPO HID a taky nic moc, ale uz se to celkem da.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1283 sec,0.0998 z toho dotazů.