• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jízda s rozebraným calounením
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KamilVB
Tuesday 09 October 2007 - 15:28:29 Citovat
Host
Ahoj Oplaci,

mám dotaz, mám rozebrany calouneni u vsech dveri, kvůli klikám a tím pádem mám i stazený cástecne fólie ve dverich, vim ze je tam cidlo bocnich airbagu, ktery funguje na principu podtlaku, proto musi byt at folie dobre nalepena a nepotrhana, ale potreboval bych s tim autem trochu popojet par km jinam a jak sem rekl je to rozdelany a folie trochu stahnuty, myslite ze je to nebezpecny? ze mi muze vyletet airbag? jak tam plandaj folie?
silverghost
Tuesday 09 October 2007 - 16:33:16 Citovat
Host
KamilVB napsal ...

Ahoj Oplaci,

mám dotaz, mám rozebrany calouneni u vsech dveri, kvůli klikám a tím pádem mám i stazený cástecne fólie ve dverich, vim ze je tam cidlo bocnich airbagu, ktery funguje na principu podtlaku, proto musi byt at folie dobre nalepena a nepotrhana, ale potreboval bych s tim autem trochu popojet par km jinam a jak sem rekl je to rozdelany a folie trochu stahnuty, myslite ze je to nebezpecny? ze mi muze vyletet airbag? jak tam plandaj folie?

No, já bych byl teda dost vopatrnej. Rozhodně bych nepouštěl moc nahlas rádio (hlavně ty basy) a taky nepráskat dveřma. Kdo ví __;


[ Upraveno Tuesday 09 October 2007 - 16:34:42 ]
Martas_
Tuesday 09 October 2007 - 17:02:43 Citovat
Host
Niceho se neboj, ja tam tu folii jednu dobu nemel vubec, je tam sice "tlakovej" spinac ale zaroven to reaguje na opravdu prudky a velky zvyseni tlaku takze nebal bych se toho. A nebo muzes vytahnout pojistku od pytlu.
Legend
Tuesday 09 October 2007 - 17:18:54 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Taky bych se toho nebál, kdyo ví jak těsní těsnění u okna, ve spodku dveří jsou určitě odvodňovací otvory atd. Taky jsem včera rozebral dveře a kus fólie vůbec nebyl nalepený a vypadalo to že docela dlouho.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
KamilVB
Tuesday 09 October 2007 - 21:18:49 Citovat
Host
Zdar chlapi, tak jsem s tim teda cuknul a v pohode, takze diky za povzbuzeni mejte se
vrgadaa
Wednesday 10 October 2007 - 07:21:17 Citovat
Host
bych rekl, ze jediny na co je zapotrebi davat pozor jsou pyrotechnicke predpinace pasu pri demontazi sedacek, dokonce u nich blemba plastova pojistka a mozna volant pri demontazi, aby to clovek nejak nedok*rvil, ale to b bylo hodne spatny, aby, cyhbejici calouneni (folie) aktivovalo airbag

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1358 sec,0.1105 z toho dotazů.