• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ąpatné starty X20 DTH r.v.1999
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vaąman
Tuesday 01 March 2005 - 18:36:26
Host
Ahoj vąichni,mám problém se startováním.Ráno -10 C otočím klíčkem,kontrolka ľhavení se rosvítí,zhasne a nastartuji na drc.Přejedu do města,nechám auto stát 3 hodinky.Otočím klíček,kontrolka ľhavení ani neproblikne a nemůľu nastartovat.Startér točí normálně,ale chytne to aľ po 6-8 vteřinách.Někdy aľ na podruhé.Baterie je nová,dobíjí to a na ATALU(kontrola přez PC) ľádná závada,vąe OK.Při teplém motoru starty OK.??????????
NIO
Tuesday 01 March 2005 - 18:49:21
Host
cidlo teploty nebu i vaha vzduchu, nebo zhavici jednotka dava spatny signal.
atal ale tohle vse umi zkouknout.
Zkusil bych i pridat mnoozstvi nafty pri stratu.
Novy atal to umi. stary ne.
Anonymní
Tuesday 01 March 2005 - 19:00:19
Host
Dík za radu.Na to čidlo teploty jsem myslel,nevím ale kde ¶e nachází.Co se týče mnoľství nafty,nevím.Kdyľ to nechce nastartovat a pak to chytí,dost to kouří tak si myslím ľe jí tam jde dost.Jsem ale laik.
Vaąman
Tuesday 01 March 2005 - 19:24:36
Host
Dík za radu.Na to čidlo teploty jsem myslel,nevím ale kde ¶e nachází.Co se týče mnoľství nafty,nevím.Kdyľ to nechce nastartovat a pak to chytí,dost to kouří tak si myslím ľe jí tam jde dost.Jsem ale laik.O jaký typ ATALU se jedná?
Díky
NIO
Tuesday 01 March 2005 - 19:41:11
Host
Vaąman194.228.231.85 napsal ...
Dík za radu.Na to čidlo teploty jsem myslel,nevím ale kde ¶e nachází.Co se týče mnoľství nafty,nevím.Kdyľ to nechce nastartovat a pak to chytí,dost to kouří tak si myslím ľe jí tam jde dost.Jsem ale laik.O jaký typ ATALU se jedná?
Díky


bud cidlo teploty ve vaze vzduchu nebo na termostatu pro ridici jednotku,
ten stary je nejaka asi 520 a ten novy je uz nejakej Diag... nevim jak se jmenuje ale mame ho.
Vaąman
Wednesday 02 March 2005 - 20:23:14
Host
Tak jsem dnes zkusil po 6 hodinách stání otočit klíčkem a kontrolka ľhavení nic.Odpojil jsem čidlo teploty pro řídící jednotku na termostatu a zkusil to samé.Kontrolka se rosvítila a na první ąkrtnutí to blaflo Myslím ľe je to jasné.Nevíte někdo co stojí nové čidlo?Díky za pomoc
Anonymní
Tuesday 15 March 2005 - 14:35:26
Host
Mám stejný problém....zkouąel jsem i na jiné rady vyměnit přepadové hadičky na přepad naftyx (domníval jsem se, ľe mi asi padá nafta), ale nepomohlo to....nezná tu někdo někoho ąikovného, kdo mi s tím poradí a je z okolí Ústí nad Labem nebo Děčína ??Díky předem moc Mirek
NIO
Tuesday 15 March 2005 - 17:40:15
Host
Anonymní80.188.127.10 napsal ...
Mám stejný problém....zkouąel jsem i na jiné rady vyměnit přepadové hadičky na přepad naftyx (domníval jsem se, ľe mi asi padá nafta), ale nepomohlo to....nezná tu někdo někoho ąikovného, kdo mi s tím poradí a je z okolí Ústí nad Labem nebo Děčína ??Díky předem moc Mirek


napis mi mejla a ja ti poradim. to zvladnes sam.
Email
ICQ 26338144
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1560 sec,0.1242 z toho dotazů.