• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vypinac svetel,airbag
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mavkingx20xev
Wednesday 02 March 2005 - 21:52:18
Host
.ahoj.ve vypinaci na svetla VeBe97jsou krome zarovicky na podsviceni,ktera je zvenci,jeste dalsi,myslim,ze tri diody,ktere mi nesviti a tak je vecer na ten vypinac houby videt.da se to opravit,nebo je nutny cely komplet vypinac.jeste se chci zeptat na dodatecnou montaz airbagu spolujezdce.za odkladaci prihradkou mam dva kabelove svazky.jeden ve zlute izolaci s koncovkou se dvema konektory,druhy s koncovkou se dvanacti konektory.dik za radu.
klubo
Wednesday 02 March 2005 - 21:53:39
Host
ten ľlutej je na airbag a ten 12pin je asi na changer, ten airbag tam někdy byl?
Anonymní
Wednesday 02 March 2005 - 21:55:11
Host
No,s tím spínačem nevím,ale myslím,ľe se to musí vyměnit jako celek.Já mám taky VeBe 97 a občas mi vynechává podsvícení tlačítka vyhřívaní zadního skla .V Oplu řekli,ľe ppuze jako celek,tak to kaąlu,stejně to po větąinou uľ nedělá.Na rodiném Citroenu XM stojí jedno tlačítko 700kč.Tvůj spínač bude jeątě draľąí
riwal
Thursday 03 March 2005 - 07:15:39
Host
Co to je blbost - normálně vydloubni tlačítko, rozdělej ho a ľárovku vyměň - je tam celosklo 1,2W bez patice. Bacha aľ budeą tlačítko rozdělávat, tak tam jsou 2 malý pruľinky, který hrozně rádi vyskočej a někam se schovaj, daj se ale nahradit přepůlenym perkem ze zapalovače
Ten vypínač světel vyndej - normálně vydloubni ąroubovákem - je na plochejch konektorech a rozeber a ľárovky vyměň.
mavking x20xev
Thursday 03 March 2005 - 14:28:02
Host
nevim,jestli tam byl airbag,koupil jsem to bez nej. v tom vypinaci svetel jsou fakt tri male bile diody,oznacene LD1,2,3 ,zarovicku vzmenit umim,ta je zezadu na patici,ale ty diody jsou vevnitr.
mavking x20xev
Thursday 03 March 2005 - 14:33:35
Host
jeste k tem tlacitkum,menil jsem tu zarovicku,ktera sviti az pri zapnuti tlacitka,ale zkousel jsem tam asi tri druhy,ale vzdycky zhoreli.
klubo
Thursday 03 March 2005 - 15:35:05
Host
to je docela zásadní věc jestli tam ty airbagy byly, teoreticky by mělo stačit namontovat airbag a povolit ho v jednotce, ale nevim jestli to pujde kdyľ tam nikdy nebyl. Jestli tam byl tak to tam na 99% pujde dodělat.
NIO
Thursday 03 March 2005 - 16:58:51
Host
mavkingx20xev62.141.24.1 napsal ...
.ahoj.ve vypinaci na svetla VeBe97jsou krome zarovicky na podsviceni,ktera je zvenci,jeste dalsi,myslim,ze tri diody,ktere mi nesviti a tak je vecer na ten vypinac houby videt.da se to opravit,nebo je nutny cely komplet vypinac.jeste se chci zeptat na dodatecnou montaz airbagu spolujezdce.za odkladaci prihradkou mam dva kabelove svazky.jeden ve zlute izolaci s koncovkou se dvema konektory,druhy s koncovkou se dvanacti konektory.dik za radu.


diody jdou vymeni po celkove rozborce.

pytel jde dodelat, ale musel bys sehnat i jednotku pro ovladani pytle ve volantu, predpinace i pytel spolujezdce.
pokud tym uz pytel nekdy byl bude nekde napajeny odpor aby to jednotky nepoznala. pak ho staci jen dokoupit a odpor odpajet.
mavx20xev
Friday 04 March 2005 - 18:12:02
Host
oklouvam se,za nepresnou formulaci,airbag ridice tam je.jedna se mi o airbag spolujezdce,proto jsem se hrabal za prihradkou u spolujezdce.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1442 sec,0.1117 z toho dotazů.