• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna oleje, výměna filtrů, výměna svíček
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Thursday 03 March 2005 - 14:25:19
Host
jeste dodatek pro kamnare ...
(podtrzena sekce)
.
Pro naftové motory jsou podle normy CCMC vhodné pouze oleje lehkoběľné s vysokým výkonem třídy CCMC-G5/PD2, podle normy ACEA pouze třída B3-96.
Ascona
Thursday 03 March 2005 - 14:36:17
Host
Děkuji Riwimu za polosyntetiku-to mi opravdu pomůľe, ale ten zbytek, to je to samé, jako bych si četla teda ten manuál, který jsem si uľ Libi stáhla, dík Jenomľe vy to pořád asi nechápete, ty vaąe čísla a písmena mi nic neříkají a ani to srovnávání.....Omlouvám se, ale bohuľel. Myslela jsem, ľe mi prostě napíąete, jo, mám VeBe, kupuji Mobil 1 a typ,prostě hlavně značku oleje a typ, prostě tak, abych mohla přijít do prodejny a sama si ho vybrat a né ľe tam budu stát a suąe pročítat návody, kde píąou ty vaąe čísla a písmena, bůh suď, jestli to tam vůbec najdu Uľ jednou jsem tady psala o takové "lehké" vysvětlení něčeho a bohuľel jsem se nedočkala, tak doufám, ľe chápete o co mi jde. Jinak s těma svíčkama si poradím, dík a s těmi filtry teda taky.
Duffy
Thursday 03 March 2005 - 14:55:53
Host
Dyk dyľ dáą dohromady Riwalovo a Libovo odpovědi, tak je snad vąe jasný ne? ®ádný čísla nestuduj, jen ty co ti řeknou v prodejně, abys vysolila na prkno a je to... Prostě 10W40, filtr na tvůj typ Vectry a ąlus
riwal
Thursday 03 March 2005 - 15:15:52
Host
2 Ascona: řekneą olej polosyntetika 10W40, svíčky do 1.6 16V Vectra r.v. 97 a ąmidra.

2Lib: Ty vole, je to 1.6 a ne dvoulitr co máą ty, tak jen blbni.
riwal
Thursday 03 March 2005 - 15:16:35
Host
Pro jistotu - svíčky NGK (to je výrobce).
Ascona
Thursday 03 March 2005 - 15:26:10
Host
Díky Riwi, to mi stačí.

Hele, kdo tady má jeątě takové stránky jako Lib, teď jsem si je důkladně projela a je to dost dobrý, člověk se tam dočte spouty věcí, fakt dobrý. Jenom by mě Libi zajímalo, čím si leątil tu tvoji Vectru ľe se tak leskla-viz. foto před srazem. Díky za tip.

Lib
Thursday 03 March 2005 - 15:36:22
Host
riwal napsal ...
2 Ascona: řekneą olej polosyntetika 10W40, svíčky do 1.6 16V Vectra r.v. 97 a ąmidra.

2Lib: Ty vole, je to 1.6 a ne dvoulitr co máą ty, tak jen blbni.


ale jo to beru, navic 1.6ky rady mlsaj olejicek, vsak ja sem nerekl ze ta 10w40 je spatna volba Akorat bych mozna zvolil full syntetiku.
Lib
Thursday 03 March 2005 - 15:39:47
Host
Ascona194.213.41.2 napsal ...
Díky Riwi, to mi stačí.

Hele, kdo tady má jeątě takové stránky jako Lib, teď jsem si je důkladně projela a je to dost dobrý, člověk se tam dočte spouty věcí, fakt dobrý. Jenom by mě Libi zajímalo, čím si leątil tu tvoji Vectru ľe se tak leskla-viz. foto před srazem. Díky za tip.



Diky za pochvalu. Je to jen umyty autosamponem a splachly vapkou, leskne se to po vosku "Turtle Vax" (lahvicka se zelvou ) prodavaj to skoro vsude (markety, benzinky) v ruznych provedenich, vcetne tonovanyho vosku. Ja mam verzi co ma vydrzet pul roku. Jsou to skvely vosky, s jednou lahvickou uz sem udelal 2x astru a 2x vectru. Akorat je to holt ruco, takze se clovek u toho celkem nadre, ale vysledek rozhodne stoji za to. Pokud jsi stejnej magor jak ja, muzu vrele doporucit (to az si precte riwal, tak z toho zase chytnou zada a pude neco zakousnout, nejspis me ), mycky jsou pekny svinstvo, nechava to mikroskrabance, ktery se nascitak a pak je fujtajbl (viz to moje, na fotkach sice dobry, ale zblizka zadnej zazrak)
[ Upraveno Čt bře 03 2005, 03:43 ]
riwal
Thursday 03 March 2005 - 17:51:16
Host
Tywe, Libe ty koupíą auto z druhý ruky a leątíą ho ručně. Jedině myčka auto slouľí mě a ne já jemu, i kdyľ ho "mám rád" a musí stejně do 3 let pryč. Mikroąkrábance - stejně je to furt zapráąený a nikdo to nestuduje, to je jenom tvůj perfekcionalismus kříľenej s masochismem a grafomanstvím
Anonymní
Thursday 03 March 2005 - 21:42:20
Host
To já mám Vectru B z roku 97 a leątím jí tak 4 krát do roka a jeątě dávam WD40 na vąechny panty a tak vůbec:-).Ale je mi 20,tak si to ąetřím;-)
Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2489 sec,0.1858 z toho dotazů.