• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna oleje, výměna filtrů, výměna svíček
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 03 March 2005 - 21:50:54
Host
...... ááááááááá 20, kurva to jsem leątil Trabanta
Honza K.
Friday 04 March 2005 - 00:34:14
Host
To já jsem teda leątil PRAGU naftou (V3S,zelenou,khaki) . Nová doba!

Ascona
Friday 04 March 2005 - 05:27:40
Host
Tak to se teda přikláním k myčce. Rozhodně se kvůli auta nesedřu Ale zase jednou, dvakrát za rok ho opravdu myju před barákem, po zimě a před zimou, abych umyla místa, kde se myčka nedostane-prahy pod dveřma a tak a pak to pořádně navoskuju a doporučím pak jet kliďánko za dva týdny do myčky a nechat si na tom udělat tvrdou polituru-supr, připadá mi, jakoby ta tvrdá politura se smísila s tím voskem a udělala takový tvrdý film a vydrľí to dlouho. Ale to je jen můj pocit, nikdy mi to nikdo nepotvrdil.

Vidím tady nového smajlíka _rendek doufám jen, ľe tady nepřibyl kvůli mě
Lib
Friday 04 March 2005 - 07:27:00
Host
riwal napsal ...
Tywe, Libe ty koupíą auto z druhý ruky a leątíą ho ručně. Jedině myčka auto slouľí mě a ne já jemu, i kdyľ ho "mám rád" a musí stejně do 3 let pryč. Mikroąkrábance - stejně je to furt zapráąený a nikdo to nestuduje, to je jenom tvůj perfekcionalismus kříľenej s masochismem a grafomanstvím

nakou uchylku mit sakra musim neeee ... a proc potom troskarit Ja mam auto holt na dyl nez na 3roky, jinak u nas je to symbioza, ono slouzi me a ja obcas poslouzim jemu neblejskanim nebo servisem, zatim to fungovalo skvele Btw jak se ti libil ten excelovskej soubor muhehe
riwal
Friday 04 March 2005 - 09:09:37
Host
No řikám, ľe si grafoman
Lib
Friday 04 March 2005 - 09:23:10
Host
nooo tak velkes zas ne (ted sem si vygoogloval definici a moc to nesedi), jen mam rad ve vsem poradek. Hele a to si jeste nevidel excely do kterych pisu domacnost, to by s tebou asi slehlo, tam jsou interaktivni porpojeni pres nekolik jinych xls souboru, samy makra (moje samozrejme, a to nejsou takovy jednoduchy jak to co sem ti posilal), proste silenost A kdyz priznam i ja, ze je to silenost, co pak normalni clovek ze Me se hrozne libi jak nekde neco zmenis a prepocita se ti pul sesitu hehe. Spis by sem perfekcionista a puntickar
Duffy
Friday 04 March 2005 - 09:28:11
Host
To se doma koukam nenudíte. To děláą v excelu vzorce pro domácnost i na vaření a uklízení? _rendek
Anonymní
Friday 04 March 2005 - 10:51:52
Host
A vydrzi rucne naneseny vosk (treba ta zelva) myti v mycce? Ne ze bych chtel voskem skryvat nejake mikro-skrabance, ale chci chranit rychlestarnouci lak Opelu.
Kdyz jsem loni auto kupoval "nove" tak na sklech bylo nejspis nanesene neco, ze se na tom nedrzela voda. Voda delala malinkate kapicky, jakoby skla byly mastny. Skla i dlouho vydrzely cisty. Nevite, co to mohlo byt? Nekdo mi rikal, ze se prodava nejaky spray, ktery kdyz se nastrika na sklo, tak se na dalnici nemusi stirat, ze to vodu vyfouka. Nebylo to toto? Dik za jakekoliv info.
OnD

P.S. Diky Ascono za dotazy v diskusi vyse - sam v takovychto vecech mam dost hokej. Tedy ted uz ne tak velky. Neslo by na tomto jinak uzasnem webu udelat nejakou sekci howto, kde by bylo uvedeno, jaky olej/svicky/vosk ... 6 z 5-ti Oplaru doporucuje? Nebo jsem spatne hledal?
riwal
Friday 04 March 2005 - 10:59:16
Host
Vąechno de, otázka je čas a nálada webmastra. Legi s náladou asi problém mít nebude, ale ten čas bude horąí.
Duffy
Friday 04 March 2005 - 10:59:35
Host
Ono někdy stačí nalistovat v poradně pár stránek dozadu a z 95% tam vľdycky najdeą odpověď. Některý témata se tu pořád opakujou dokola... Chce to jen chvilku hledání
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2029 sec,0.1556 z toho dotazů.