• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
POMOC - ľere olej, ale straąně!
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Friday 04 March 2005 - 20:21:00
Host
Anonymní213.220.234.244 napsal ...
to NIO:

jo jo to jsem mu taky řikal s tim odtahem.. dozvěděl jsem se to ale aľ kdyľ mu to opravili.. asi to dáme jeątě nejdřív zkontrolovat tomu naąemu opraváři a pak se uvidí.. stejně je to celý divný - v tom motoru je vyměněný snad skoro vąechno a podle něj je dokonce i poměrně zachovalej, tak uľ nevim..

jinak kam bysme ti to případně mohli přivézt nebo jak se s tebou domluvim? kdyľtak mi poąli nějaký kontakt na email Email - dík moc..


mas to na mejlu.
jinak pokud ba se to bralo na podvalnik a my pro to jeli a vzali to pri ceste do prahy kdyz se jede na vrakac tak je cena doparavy 1000,-
Anonymní
Friday 04 March 2005 - 20:28:09
Host
to NIO:

zatim diky moc, kdyľtak se ozveme..
riwal
Friday 04 March 2005 - 20:34:03
Host
Jen můj názor - jestli chcete mít nějakou jistotu, tak to k NIOvi odvezte a nevyhazujte daląí prachy oknem.
Anonymní
Saturday 05 March 2005 - 13:30:55
Host
Tak oprava informací - pístní krouľky prý měněny nebyly a to z toho důvodu, ľe to prej testoval nějak vodou a nic kolem neprotékalo. Nedokáľu posoudit, jestli je tahle metoda spolehlivá, ale třeba právě tady je problém - pístní krouľky nebyly měněny ani v Auto Morava. Jinak kolega od poslední opravy najel cca 400-500 km a prej to snad ľere olej jeątě víc neľ předtim - dolil tam celé 4 litry! Pak s tím opět najel cca 120 km, ale zatím v poho - na rysce se to vůbec neprojevilo, coľ mi přijde docela divný - jako kdyby to ze začátku ľralo nějak míň.
NIO
Saturday 05 March 2005 - 18:27:40
Host
Anonymní213.220.234.244 napsal ...
Tak oprava informací - pístní krouľky prý měněny nebyly a to z toho důvodu, ľe to prej testoval nějak vodou a nic kolem neprotékalo. Nedokáľu posoudit, jestli je tahle metoda spolehlivá, ale třeba právě tady je problém - pístní krouľky nebyly měněny ani v Auto Morava. Jinak kolega od poslední opravy najel cca 400-500 km a prej to snad ľere olej jeątě víc neľ předtim - dolil tam celé 4 litry! Pak s tím opět najel cca 120 km, ale zatím v poho - na rysce se to vůbec neprojevilo, coľ mi přijde docela divný - jako kdyby to ze začátku ľralo nějak míň.


spis mu tam nenalili moc oleje.
opel.vectra
Saturday 05 March 2005 - 18:51:20
Host
Připojuju s k NIovi. Udělat zborku a rozborku motoru a uvidi se. Dělat to napůl je celkem na nic. Ale ten opel morava mě překvapil. Měl jsem na něho pouze dobré recenze. Je to divná doba
NIO
Saturday 05 March 2005 - 18:56:33
Host
opel.vectra napsal ...
Připojuju s k NIovi. Udělat zborku a rozborku motoru a uvidi se. Dělat to napůl je celkem na nic. Ale ten opel morava mě překvapil. Měl jsem na něho pouze dobré recenze. Je to divná doba


jestli to takto pujde dal tak asi za chvili dam za poravdu Kubovi. a jeho mysleni si cosi o lidech v oplu. _rendek
klubo
Saturday 05 March 2005 - 20:30:49
Host
na má slova dojde ty kubo
[ Upraveno So bře 05 2005, 08:31 ]
Praetor
Saturday 05 March 2005 - 22:30:28
Host
koukam ze NIO si oblibil novej smajlik
Anonymní
Saturday 05 March 2005 - 22:44:03
Host
opel.vectra napsal ...
Připojuju s k NIovi. Udělat zborku a rozborku motoru a uvidi se. Dělat to napůl je celkem na nic. Ale ten opel morava mě překvapil. Měl jsem na něho pouze dobré recenze. Je to divná doba


taky se mi nejak nezda,ze by udelali neco takoveho.....
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1754 sec,0.1229 z toho dotazů.