• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
POMOC - ľere olej, ale straąně!
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rutus
Monday 07 March 2005 - 15:41:53
Host
Jojo, chapes to spravne mame to velmi zdarily typ a je potreba to prezentovat do sveta a zaslapat tim konkurenci
NIO
Monday 07 March 2005 - 17:14:56
Host
klubo napsal ...
2rutus: moje řeč ale málem sem za podobný řeči dostal na hubu (obrazně řečeno)


_rendek
Ondra
Monday 07 March 2005 - 19:55:16
Host
A to jsem ani nepsal o tom, jak reagovalo Auto Morava na to, ľe to ľere olej jak prokopnuté. Doslova: ľe to vypadá hodně ąpatně a ľe pravděpodobná oprava bude daląích cca 80 tis. !! No magoři nevyąąího kalibru! Nejhorąí je, ľe člověk proti nim nic nezmůľe..
klubo
Monday 07 March 2005 - 21:03:38
Host
sou to kurvy zkurvený
NIO
Monday 07 March 2005 - 21:34:32
Host
Ondra212.71.168.76 napsal ...
A to jsem ani nepsal o tom, jak reagovalo Auto Morava na to, ľe to ľere olej jak prokopnuté. Doslova: ľe to vypadá hodně ąpatně a ľe pravděpodobná oprava bude daląích cca 80 tis. !! No magoři nevyąąího kalibru! Nejhorąí je, ľe člověk proti nim nic nezmůľe..


dyt uplne novej motor stoji dnes 152000,-
a polomotor 120000,-
a na vrakaci 20000,- a z nemecka se zarukou 650,-?
Anonymní
Tuesday 08 March 2005 - 09:09:27
Host
Tak ten náą opravář se zeptal nějakého známého, který by měl mít nějaké zkuąenosti s Oply, ale ten taky netuąí co by to mohlo být. Nabídl nám, ľe ten motor připojí na nějaký diagnostický počítač - tak uvidíme, co z něj vyleze..
Kocour
Tuesday 08 March 2005 - 13:19:26
Host
Se servisama v ©umperku a okolí jsem si taky zkusil svoje _rendek a tak mohu být jedině rád ľe existují stránky Renbau a Náchod není tak daleko..asi 100km kydbych jel Polskem takľe opravdu musím potvrdit, vyplatí se udělat si výlet a svěřit au»ák někomu, kdo opravdu ví jak dát au»ák dohromady a aby to nestálo např.50litrů viz. ty ąílené faktůry z Olomouckého Oplu...nasrat...vąecko se dá větąinou opravit a sehnat za rozumějąí money neľ se zdá...viď NIO
NIO
Tuesday 08 March 2005 - 17:39:36
Host
To kocour: kdyz to dela nekdo pro to ze ho to bavi a nechce nikoho okradat. tak jo.
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2104 sec,0.1641 z toho dotazů.