• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
astra coupé
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
honza
Saturday 25 June 2005 - 18:10:04 Citovat
Host
chtěl bych se zeptat jak je na tom po strance závadovosni Astra coupé rv. 2000. jestli někdo neví o chybách, kterými tento vůz trpí.
klubo
Sunday 26 June 2005 - 11:53:43 Citovat
Host
je to stejný jako normální astra, o ľádný "profláknutý" závadě nevim, je to podle mě sluąný auto...jednou bych si ho chtěl taky koupit
Anonymní
Sunday 26 June 2005 - 23:55:13 Citovat
Host
dik za odpověď
karel_astra_coupe
Monday 27 June 2005 - 08:36:31 Citovat
Host
To Honza: Mnoho nahradnich dilu je kompatibilnich s astrou G, takze poruchovost je stejna. Astra coupe ma samozrejme tu nevyhodu, ze vsechny nahradni dily, ktere nejsou kompatibilni jsou tak o 20-30 % drazsi nez na astru G, ale kdyz chces sportovni auto, tak to musis byt ochoten zaplatit.
Hlavne si zjisti, jaky tam mas motor, protoze ja mam taky Astru Coupe,r.v. 2000, mam 1,8 motor ==> X18XE1, coz je motor, ktery se tady dost casto "propira" jako jeden z tech poruchovejsich (predevsim elektronika), takze byt tebou, tak chci videt nejdriv cistou diagnostiku a pak az bych do toho sel (na druhou stranu X18XE1 pry nema problemy s uniky oleje jako temer vsechny ostatni 16v motory, tak to si pak vyber ...) _s103
riwal
Monday 27 June 2005 - 08:52:19 Citovat
Host
A to o tom oleji říkal kdo ? Nebo to usuzujeą ze zkuąenosti ?
Protoľe únik oleje pod víkem hlavy, díky ztvrdlému tesnění a ucpané odvětrávací hadici, je nemoc vąech 16ti ventilů a ne jen Oplů.
karel_astra_coupe
Monday 27 June 2005 - 10:15:10 Citovat
Host
To Riwal: Subjektivni zkusenost jednoho mechanika, co se specializuje na oply ... nerikam ze to musi byt pravda (treba to byla jen shoda okolnosti - nevim jak velky byl zkusebni vzorek), ale je to proste nazor, ktery jsem slysel a z toho duvodu jsem taky v te vete pouzil slovo "pry". Ikdyz jsem si prolezl celou poradnu a zkusil jsem ten motor hledat vsudemozne na netu, tak jsem nenasel zadne informace o technickych rozdilech napr. mezi Z18XE a X18XE1, ktere by mi to pomohli nejak vyvratit nebo potvrdit. Pokud o necem vis, tak ti budu jen vdecny.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1633 sec,0.1142 z toho dotazů.