• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hydrostavy x tlak oleje, VB 2.0 16V (1999)
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Wednesday 09 March 2005 - 10:43:11
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 VENA: hele, olej jsi vyměnil, čidlo tlaku jsi vyměnil, takľe mne jeątě napadlo, zda to nedělá přepouą»ák (pojistný vtl.), jehoľ funkcí je při studených startech přepustit přebytek tlaku zpět na sání zubového čerpadla nebo do vany?, protoľe kdyľ je olej ztuhlý, tak tlak od zubového čerpadla by údajně mohl vyrazit lágry. Tedy jsem někde tohle četl.
Jde o to, zda se ti vrací do původní polohy a nezůstává přiotevřen, tzn., ľe podchází. Myslím, ľe i při ustáleném reľimu - jízdě můľe přebytek tlaku a mnoľství přepouątět zpět a pak se nevrátí do původní polohy. A při startu třeba dělá neplechu.
Aby vyloľeně odeąlo zubové čerpadlo, tak to je jev poměrně zřídkavý, protoľe ozubená kola jsou pořádný masiv a jen tak se určitě neopotřebují - jsou nejlépe mazanou součástkou v autě!!
Moľná melu nesmysly, ale počkej na NIA.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
pepem
Wednesday 09 March 2005 - 12:26:41
Host
Yper napsal ...
2 Klubo: Přípravek mnou pouľívaný se jmenuje "PROTEC oilbooster".
Já teď budu opravovat spojku a vyhodím z motoru tu zbytečnou syntetiku a dám něco jiného.
Mám nový druh oleje, Selénia HPX. Tenhle výrobce je dodavatel origo náplní do motorů sdruľení-Fiat, Alfa R. a Lancia.
Pouľívá se právě do starąích motorů a zejména před kontrolami, jako jsou emise. Je to syntetika 20w50 a jak pro benzíny, tak pro nafty. Má zelenou barvu.
I kdyľ má tohle vysoké označení, tak se chová trochu jinak neľ stejný olej z minerálu.


Kde si tu Seleniu zohnal?

_love
Yper
Wednesday 09 March 2005 - 12:57:56
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
V prodejně - servisu, kde prodávají nebo i opravují mnou uvedené značky aut. Jinak ji nikde nevidíą. Mají ji tam i v sudech - jiný druh (výrobce) u nich není - prostě nevedou.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
NIO
Wednesday 09 March 2005 - 18:23:20
Host
vena194.228.222.50 napsal ...
Věřim, ľe ta větąí viskozita oleje určitě pomůľe, ale mě se někdy stane, ľe po nastatování mi ta kontrolka nezhasne vůbec, dokud nezvýąím otáčky. Myslím, ľe to bude jeątě něco jiného, ale bohuľel uľ vůbec netuąím co.


vym,en si olejovy filtr za ten co tam opravdu ma byt. je filtr a filtr. jedem ma prepousteci ventil v sobe jiny ne. sezen si nejlepe original.a pak hledej dal.
cerpadlo muze byt taky uz ko.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3331 sec,0.2843 z toho dotazů.