• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
[hlasování] Pošití volantu kůží
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KopA
Thursday 17 April 2008 - 21:56:07 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Členové klubu obracím se na vás s pomocí. Chci si nechat pošít volant kůží ale nemůžu se rozhodnout u které firmy. V čechách jsou snad jen 2 firmy které se tím trošku solidněji zabývají (inzerují tuto možnost na svých www). Do obou jsem zavolal a jednání solidní.

Jedna firma pošívá volanty pro Audi a produkuje více než 3000 volantů denně.
Druhá šije pro Škodovku cca 750 volantů denně.
Materiál a cena jsou srovnatelné (cena stejná do 1500Kč).

Nuže mě by zajímalo která firma podle vás odvede práci kvalitněji (bude mít více zkušeností).

Přeju veselé hlasování a jsem zvědav na vaše názory.
Vybrané firmě pošlu volant a po pošití poreferuji o výsledku provedení.

P.S. toto jsem vytáh na základě zkušenosti s manžetami od pana Gelnara který ovšem volanty nedělá. Před časem tu bylo vlákno kde se pěla chvála na jeho manžety tak jsem si taktéž objednal a můžu jen potvrdit moji spokojenost s jeho manžetami z pravé kůže - jsou SUPER.


Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Martas
Thursday 17 April 2008 - 22:00:42 Citovat
Host
U kterekoliv nebo u zadne, je to jedno !

Ja jsem absolvoval positi volantu kuzi predloni, takztez u firmy ktera posiva volanty pro Skodovku (prvovyroba) a stejne volant na Opel delali rucne protoze jejich stroje jsou uzpusobeny prave a jen pro dany typ volantu - tedy skodovku a nejde do nej jiny typ volantu upnout/obsit.

[ Upraveno Thursday 17 April 2008 - 22:01:25 ]
Martas
Thursday 17 April 2008 - 22:12:06 Citovat
Host
Jeste pridam fotky jak to vypada







Nevim jak to bude v pripade firmy co dela pro Audi, ale v mem pripade je material diametralne odlisny od originalniho - originalni kuze je "surova", hladka tvrda a tenci, ta moje je mekci, silnesji (takze volant je i viditelne silnejsi) a ma rekneme hruby povrch.

U calouniku co calouni "kde co" si budes moci vybrat barvu, typ i povrch kuze, mam obavu ze u tehle firem ne, stejne jako jsem si nemohl vybrat ja.

Nicmene jsem naprosto spokojen po vsech strankach snad jedinou vytku bych mel k pouziti tenci nite _;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1712 sec,0.1417 z toho dotazů.