• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prodam vrak Omegy B plny funkcnich dilu - specha
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Isaac
Saturday 31 May 2008 - 11:49:38
Host
Zustal mi vrak Omegy B po bouracce plny funkcnich dilu, znicena je v podstate cast karoserie vcetne jednech dveri a prava zadni poloosa a naprava a kolo. Zbytek auta je ve slusnem a plne funkcnim stavu a vesmes vsechno by slo pouzit. Kdo by mel zajem, viz inzerat:

Odkaz
Isaac
Saturday 31 May 2008 - 11:53:34
Host
Chtel jsem to prilepit k diskuzi Omega díly ale je locknuta a chybi tam tedy tlacitko pridat odpoved. Jedine co jsem jako neregistrovany nasel je zadat nove vlakno, tak sorry pokud tu delam bordel.
WISAStar
Saturday 31 May 2008 - 13:03:47
Host
Isaac napsal ...

Chtel jsem to prilepit k diskuzi Omega díly ale je locknuta a chybi tam tedy tlacitko pridat odpoved. Jedine co jsem jako neregistrovany nasel je zadat nove vlakno, tak sorry pokud tu delam bordel.


No a kolik za to chlape? dostala ale pekne... naprava je v riti co?
Martas
Saturday 31 May 2008 - 13:16:07
Host
WISAStar napsal ...

No a kolik za to chlape?


Ach jo, sice je tu to vlakno zbytecny a kdyby tu byl jen ten inzerat tak by to melo stacit (od toho ta inzerce je), nicmene v tom inzeratu je uvedeno 20 000.
JardaB
Saturday 31 May 2008 - 14:20:49
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No kdyby to nekdo vzal a nepotreboval automat, mel bych zajem _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Isaac
Sunday 01 June 2008 - 17:05:16
Host
WISAStar napsal ...
Jelikos sekce inzerce moc nefunguje tak sem zalozil todle vlakno. napiste sem co mate a co schanite na omegu
Kdyz jsem si tohle ve vedlejsi diskuzi precetl, rekl jsem si, ze to napisu krome inzerce jeste nekam sem. A jelikoz diskuze Omega díly je locknuta (nepochopil jsem proc), zalozil jsem novou. Tak se omlouvam. Je to tak jak to je za 20000, samozrejme dohoda je klidne mozna, potrebuji se toho urychlene zbavit, uz me pakujou ze servisu ze to tam nechtej a ja to nemam kam jinam dat. Jsem panelakove dite. Takze pokud by mel nekdo zajem.. Jsem ochoten to v podstate cele pustit i za 15000. Urcite nekdo muze vyuzit motor, automat, klimu a v podstate vsechno z interieru, veskere neposkozene plechy, coz jsou troje dvere + pate dvere, haupnu, okna, veskerou elektroinstalaci, sedacky atd atd.. Odnesla to jen ta zadni naprava, kolo a plechy v miste stretu.
Klein
Sunday 01 June 2008 - 18:03:38
Host
Vim , ze prodavas celou, ale snad se nekdo najde a bude mit o zbytek zajem.
Mel bych zajem o zadni dvere a mozna kozeny interier.Olomoucko
legionar
Sunday 01 June 2008 - 19:19:05
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Isaac napsal ...

WISAStar napsal ...
Jelikos sekce inzerce moc nefunguje tak sem zalozil todle vlakno. napiste sem co mate a co schanite na omegu
Kdyz jsem si tohle ve vedlejsi diskuzi precetl, rekl jsem si, ze to napisu krome inzerce jeste nekam sem. A jelikoz diskuze Omega díly je locknuta (nepochopil jsem proc), zalozil jsem novou. Tak se omlouvam. Je to tak jak to je za 20000, samozrejme dohoda je klidne mozna, potrebuji se toho urychlene zbavit, uz me pakujou ze servisu ze to tam nechtej a ja to nemam kam jinam dat. Jsem panelakove dite. Takze pokud by mel nekdo zajem.. Jsem ochoten to v podstate cele pustit i za 15000. Urcite nekdo muze vyuzit motor, automat, klimu a v podstate vsechno z interieru, veskere neposkozene plechy, coz jsou troje dvere + pate dvere, haupnu, okna, veskerou elektroinstalaci, sedacky atd atd.. Odnesla to jen ta zadni naprava, kolo a plechy v miste stretu.


Sekce inzerce je plně funkční a s tohoto důvodu bylo zamknuto vlákno omega díly ( již to tam napsal freez). _;




Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
JardaB
Sunday 01 June 2008 - 21:03:48
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
V techle pripadech bych videl 2 problemy:
- jak to dopravit
- jak to odhlasit
Sam nevim, jak bych to resil, mam treba 2. Pontiaca na dily, ale tam byl kdysi problem ze jsem proste puvodniho majitele nedonutil k odhlaseni, tak mi poslal jen neodhlaseny TP, tak to neresim, ale mit vrak napsany na sebe, to by byl asi problem...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JOB
Sunday 01 June 2008 - 21:10:21
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Nechceš spíše slušnou kasli ? Sice je bez dveří ale není bouraná

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1675 sec,0.1248 z toho dotazů.