• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prodam vrak Omegy B plny funkcnich dilu - specha
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
WISAStar
Sunday 01 June 2008 - 22:10:04
Host
Isaac napsal ...

WISAStar napsal ...
Jelikos sekce inzerce moc nefunguje tak sem zalozil todle vlakno. napiste sem co mate a co schanite na omegu
Kdyz jsem si tohle ve vedlejsi diskuzi precetl, rekl jsem si, ze to napisu krome inzerce jeste nekam sem. A jelikoz diskuze Omega díly je locknuta (nepochopil jsem proc), zalozil jsem novou. Tak se omlouvam. Je to tak jak to je za 20000, samozrejme dohoda je klidne mozna, potrebuji se toho urychlene zbavit, uz me pakujou ze servisu ze to tam nechtej a ja to nemam kam jinam dat. Jsem panelakove dite. Takze pokud by mel nekdo zajem.. Jsem ochoten to v podstate cele pustit i za 15000. Urcite nekdo muze vyuzit motor, automat, klimu a v podstate vsechno z interieru, veskere neposkozene plechy, coz jsou troje dvere + pate dvere, haupnu, okna, veskerou elektroinstalaci, sedacky atd atd.. Odnesla to jen ta zadni naprava, kolo a plechy v miste stretu.


Hmmm patnact a co vzadu nosniky a tam kde je ulozena naprava na kastli? tam je to v pohode? me se becko v kombiku vali prave doma tak bych se v tom porejpal... mas icq domluvime se na necem! moje je 242634215 ozvy se prosim
Isaac
Monday 02 June 2008 - 01:42:46
Host
Vzadu to dole na te prave strane moc v pohode nebude, sice jsme to ani nedavali na zvedak, ale moc hezky to kolem te rany nevypada, byla to celkem sleha jak do me vlitnul. Tady je vice foto: http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Opel/Omega-B-Caravan-Kombi-1212228464595116390.html
Rovnou rikam, ze to potrebuji prodat cele, tak jak to je, stoji mi to v servisu kde uz to muze byt maximalne do pulky tydne a pak uz to nemam kam dat. Pokud jde o papirovani, potrebuji to ze sebe komplet odhlasit a ofiko prodat, bezelo mi to v ucku a musim to odtamtud dostat.
Isaac
Monday 02 June 2008 - 01:54:42
Host
WISAStar napsal ...

[Hmmm patnact a co vzadu nosniky a tam kde je ulozena naprava na kastli? tam je to v pohode? me se becko v kombiku vali prave doma tak bych se v tom porejpal... mas icq domluvime se na necem! moje je 242634215 ozvy se prosim
uz ti pisu ale asi uz spis..

JOB napsal ...

Nechceš spíše slušnou kasli ? Sice je bez dveří ale není bouraná
Diky, ale uz neni sila.. Chvilku se budu vozit mastnou tyci a pak poridim na lizacku nejake hnusne male prditko co skoro nic nezere a nic nestoji.. !buch ?:!: _;
freez
Monday 02 June 2008 - 07:07:51
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tak jste se pánové domluvily, kontakt na sebe máte a toto opravdu můžete řešit po icq, emailu, atd.
Vlákno zamknu a později smažu, protože je inzerce plně funkční bylo vlákno omega díly zamčeno, to vlákno bylo vytvořeno jako dočasná náhrada inzerce a již není není potřeba aby se více rozrůstalo stejně jako toto vlákno. Pro prodej a nákup dílů prosím používejte jen inzerci, děkuji za pochopení.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2280 sec,0.1868 z toho dotazů.