• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: POMOOOOC!!! Nejde otevřít Omega B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
DC
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 15:59:09
Zdravím vás pánové, mám velkem problém-přišel jsem ke svojí nepojízdné Omeze B MV6 po dvou měsících a nemůžu ju otevřít. Zamkl jsem jí dálkovým a asi se vybila baterka v autě a nejde to otevřít ani klýčem.... Neví někdo náhodou,jak se tem dostat, nebo jak je to možné? Zítra to má jít pryč......
Poslední odpovědi
DC
Odeslal: Wednesday 12 March 2008 - 14:17:01

Stalo se z benzínu nafťák.... Nemyslím palivově,ale akusticky. Byla v servisu jen oddělaná vana a prý je to chycený na klice, nebo jakýho šlaka... Po přesně měsíci to nas...re!!! __;
JardaB
Odeslal: Wednesday 12 March 2008 - 14:08:43

A pro zajimavost - copak ji je?
DC
Odeslal: Wednesday 12 March 2008 - 13:52:08

Děkuji za rady. Byl tam ale malej zádrhel-stál jem čumákem nad patníkem a trávníkem, takže dostat se pod auto nelze i se zvedákem...
Do auta sem se dostal po všech pokusech (drát, zvedák, kufr..) takto-Hrál jsemsi s klíčem uvnitř zámku a stále to nešlo... Pak sem si vzpoměl, jak kdysi kámoš otvíral fiestu a zkusil jsem to-tlačil jsem klíčm na stranu odemikaní a silněji jsem trhnul za kliku směrem ven....
Světe div se-na podruhé jsem to otevřel!!! !!(a) Hrozilo sice ohnutí, nebo zlomení klíče a urvání kliky, ale byl jsem naštvaný, pršelo a už mě to nebavilo-prostě to vyšlo.
P.S. Pánové a dámy- vypadá to, že auto půjde zpět k předchozímu majiteli a on mě vrátí peníze.... Sice se to vleče už dva a půl měsíce, ale přeci jen se to blíží k cíly. Tak držte palec-v pátek se rozhodne! _;
Legend
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 21:33:37

freez: funguje to na všech Oplech, jde jen o to na jakém místě je klaxon. Vždycky je spínaný přes kostru a vede do něj trvalé +.
JardaB
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 20:20:51

To bude zalezet na tom, jestli je spinanej na + nebo -...
freez
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 20:17:19

JOB napsal ...

Klucí jen taková věcná . Nedávno Legend řešil to samé a zjistil že klakson u OB je napájen na přímo.Takže připojil jinou baterii na klakson + kostru a odemkl. Podrobnosti žádejte na Legendovi . _;


Legend napsal ...

Přesně tak, připojit + na červený kabel od klaxonu. Já má totiž nefunkční zámek na pátých dveřích a u Omegy C se ani nedá povysadit maska, takže jsem pak začal pátrat v el. schématech, kam by šlo externě přopjit +, až jsem zjistil ten klaxon...


Tohle se mě zdá jako super nápad, doufám že to funguje přes klakson i u jiných modelů a ne jen u OB
Pája
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 20:06:25

Já to řešil takhle: Odkaz
JardaB
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 18:33:39

Kazdopadne je potreba tam nejak dostat stavu, jinak to neotevres - trosku bych to nadzvednul a pripojil pujcenou baterku na altik nebo starter, ty jsou stale spojene s baterkou.
Lhex
Odeslal: Tuesday 11 March 2008 - 16:37:15

jestli máš závoru a je vybitá baterka musíš jí připojit!! Jde to snad připojit i na klakson někde zespoda auta (Legend to ví ) a v poradně to někde určitě je

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0464 sec,0.0164 z toho dotazů.