• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
biL (Zafira elegance X20DTL)
Thursday 17 March 2005 - 11:51:24
Host
Sepne manuální klima v těchto venkovních teplotách? t.j. kolem 15°C. Neslyąím ľádné cvaknutí, trubky studené nemám, otáčky neklesnou. Není v pr*eli?
Anonymní
Thursday 17 March 2005 - 12:08:31
Host
mě teda manuální klima pěkně zaąust kdyľ ji zapnu,ale jinej kraj,jiné auto,jinej výsledek,zkus to jestli ti odmlľí okna,jinak nevim..
Red_Dwarf
Thursday 17 March 2005 - 12:17:41
Host
Tak to ti asi nejde,moľná nějaký spínač.Klima má fungovat od 4 stupňů.Jestli po zapnutí se ty kovové trubky neochladí,tak to ti nefunguje.
Vím,ľe klima nefunguje,pokud je tam málo chladiva či není olej v kompresoru.Jinak udrľba(napuątění a vypuątění chladiva+ olej+vakuová zkouąka stojí 1600,coľ jde).Horąí by bylo,kdyby ti odeąel třeba kompresor.
pr»ka
Thursday 17 March 2005 - 12:33:44
Host
Má recht od 4°C, jeątě to poznáą tak , ľe kdyľ stojíą na volnoběh a zapneą klimu, tak se zvednou otáčky nad 1000ot/min a máą pocit jako by se zatířil motor
Lib
Thursday 17 March 2005 - 12:39:09
Host
me se otacky nad 1k nezvedaj, jen se zvedne spotreba asi na 1.5l/h a jde slyset, ze je motor vic v tahu
pr»ka
Thursday 17 March 2005 - 12:42:20
Host
Je to moľné Lib má 2litra a já 1,6
biL (Zafira elegance X20DTL)
Thursday 17 March 2005 - 13:28:12
Host
tak teda aspoň pěkně stítí tlačítko, sice toho moc neuchladí, ale to se poddá
riwal
Thursday 17 March 2005 - 21:06:20
Host
Tak jsem dneska hoąkové zkusil poprvé klimu po zimě, neměl jsem jí zapnutou tak 4 měsíce moľná víc. Venku bylo 17 st. a musim říct, ľe jsem zkusil to co tady čtu - jinak já nastartuju a hraje rádio a hluky a cvaky neposlouchám - tak jsem nastartoval bez radia a hned jsem pustil klimu, měl jsem po nastartování asi 1100ot. a po spuątění klimy to opravdu cvaklo a motor přidal na asi 1200ot. za chvíli se srovnal na 1000 - standard po nastartování. Hned to začlo výrazně chladit a po 3 km z toho málem lítal sníh a tak jsem to vypnul - tak to je muj příběh.
riwal
Thursday 17 March 2005 - 21:07:54
Host
Zase jsem zapoměl pro ty, kteří nevědí, mám manuální klimu, tlačítko s vločkou a kontrolkou
rumcajs
Friday 18 March 2005 - 09:00:28
Host
tak to je v p... zkusil sem to same a zadne otacky ani zadne znamky, ze by bylo slyset nejaky zvuk z motoru navic:-( kontrolka na tlacitku s vlockou sviti, ale to je asi vsechno. Jak mohu s jistotou rozeznat, ze klima funguje/nefunguje? nekdo tady mluvil o nejakych trubkach...kde je najdu? popr. jak identifikovat v cem muze byt problem.
dk,
Email
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2237 sec,0.1714 z toho dotazů.