• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CHYBA MOTORU
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MIKI
Saturday 27 August 2005 - 20:41:04 Citovat
Host
Ahoj mám problém u vebe 1.8 začala mně svítit chyha na motoru ale spravidla až u zahřátého motoru ,když znovu nastartuju ojediněle i u studeného a zdá se že to pak hůř jede.Od posledního tankování auto má evidentně horší výkon-od toho to vše začlo mám obavi jestli neni v pr....lambda nebo že by často zminovaný EGR-NEVÍTE NĚKDO CO STÍM...JEN NE ZN.SERVIS DÍK.
freez
Sunday 28 August 2005 - 09:07:03 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
MIKI:Tohle by chtělo udělat dignostiku v servisu, alespoň budeš mít jistotu zda je lambda v pořádku,a vyčtou ti i ostatní chyby který jsou uloženy v řídící jednotce,nesmíš však odpojit baterku! To že se ti zdá že auto poněkud nejede může být taky tím že pokud se rozvítí kontrolka auto jde do nouzového režimu kde jsou např.otáčky motoru omezeny na tuším 4500ot/min.opravdu by bylo vhodné udělat dignostiky těch pár stovek se v tomto případě vyplatí bude to lepší než experimentovat a zbytečně měnit díly po diagnostice budeš vědět víc. Ještě jedna věc vždy do příspěvku napiš typ motoru a rok výroby toť vše.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
MIKI
Sunday 28 August 2005 - 11:15:08 Citovat
Host
FREEZ "DÍK ZA REAKCI ASI OPRAVDU NIC JINÉHO NEZBÍVÁ NEŽ DIAGNOZA.
PN
Sunday 28 August 2005 - 22:24:46 Citovat
Host
Nevim zda nejsem mimo - mam tyden VC-GTS. Pri zapnuti zapalovani sviti i pictogram motoru zlute a na table symbol klice a olejnicky. Po natartovani oba zhasnou - olejnicka s klicem bude asi mazani, ale co ten obrazek motoru? Neni tam nejaka chyba, ktera po nastartovani zhasne? Je to normalni? Zatim jsem nesehnal manual v prijatelnem jazyku,tak nevim co je normalni.
Jeste bych mel spoustu otazek (i odpovedi) ohledne te VC GTS a 2,2DTi, ale nevim zda si mohu dovolit vytvorit nove vlakno - je toho tady hodne. Presto jsem nenasel zadne, kde by to pasovalo dat
freez
Monday 29 August 2005 - 06:22:19 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
PN:ne nejsi mimo,ten obr.motoru a olejničky se při zapnutí spínačky musí rozsvítit je to kontrola že ty kontrolky svítí ,ale po startu musí zhasnout ,pokud by některá zůstala rozsvícená pak je někde chyba.Jinak ten obr.motoru který ti tam žlutě svítí je kontrolka chyby motoru,signalizuje že není něco v pořádku a že by si měl jet do servisu na diagnostické zařízení které vyčte z řídící jednotky kde je chyba.Když budeš mít štěstí třeba se ti nikdy nerozsvítí
Pokud nenajdeš ve starší poradně odpovídající vlákno kam bys zadal svůj problém tak samozřejmě založ nové ,hlavně vždy nezapoměn na správné pojmenování vlákna ,žádné POMOC,atd a napiš co máš za auto ,rok výroby, a typ motoru:všechno najdeš ve velkym techničáku.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
PN
Monday 29 August 2005 - 14:41:47 Citovat
Host
To Freez: Diky za rady. Popremyslim jak na to a mozna zalozim vlakno. Uvazoval jsem ze by to bylo spise vseobecne o VC a o srovnani s VA, kterou mam taky. O tomto aute tady prakticky nikdo nepise - krome dvou prispevku kde hanili lak. Tak bych mohl napsat subjektivni pocity a realne zkusenosti. Ale zase nechci unavovat lidi nudnym zvanenim.
Diky Petr
freez
Monday 29 August 2005 - 21:57:11 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
PN:No ono se tu o VeCe moc nepíše protože jí přeci jenom nemá tolik lidí to snad až do budoucna to samé závady je to prostě moc nové auto

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1308 sec,0.1029 z toho dotazů.