• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Interiér - nějak se to sype
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Peepino
Wednesday 28 September 2005 - 00:09:49 Citovat
Host
Ahoj odborníci, mám pár dotazů na interier a budu vděčný za kazdou odpověď.
Před cca 2 měsíci jsem koupil VeBe 99. Interier vypadal jako nový (napokhed). Nicméně dnes mám malý problém.
Středový sloupek (tedy jen ty plasty) u řidiče (tam, kde čučí bezp. pás) se nejak moc hýbou. Kdybch lehce zabral tak to snad celé vyndám. Můžete mi číci čím to a zda mi to někde můžou zase odborně připevnit?
Taky když přejíždím nějaké hrboly (třeba kostky) tak se mi ozývají bouchavé malé rány někde od střechy nebo předního okna u spolujezdce. Nevíte někdo co by to mohlo být? _rendek
Díky.
Peepino
klubo
Wednesday 28 September 2005 - 10:02:10 Citovat
Host
no asi někdo demontoval obložení a utrhal ty krumply.........pokud je to ulomený z toho plastu tak stim toho moc nenaděláš......
Anonymní
Wednesday 28 September 2005 - 10:23:58 Citovat
Host
A dá se to někde nějak vyměnit? V autorizáku nebo na vrakáči? A co to mlže stát?
Díky.
Anonymní
Wednesday 28 September 2005 - 10:40:41 Citovat
Host
ROZEBER TO VEM TAVNOU PISTOLY A PŘIDĚLEJ JE TAM, KDYŽ JE NENAJDEŠ DAJÍ SE NAJÍT PODOBNÝ
freez
Wednesday 28 September 2005 - 18:29:16 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Ha tak tady mi to připadá že někdo denontoval intrier auta , teď je ale otázka PROČ ,někdy se tím maskujou docela zajímavý přestavby , ale nechci strašit to klepání od střechy se tu už taky řešilo je to nejaká volná plechová příčka střechy či co je to ve starší poradně tak pohledej

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
riwal
Thursday 29 September 2005 - 07:12:28 Citovat
Host
Jo jak píše freez - je to střešní výztuha, jediné řešení je sundat tapecírunk a natlačit tam pěnu.
Anonymní
Thursday 29 September 2005 - 20:20:19 Citovat
Host
Tak díky pánové .... Až pojedu na pravidelnou servisní prohlídku při 60.000 km, tak jim to tam strčím. Jsem zvědavej, co za to budu chtít... TeĎ jsem zjistil, že mi tam začíná v interiéru v zadní části auta neco lehce bzučet .... Bych se na to vys..l.
Co myslíš tou zajímavou přestavbou? Já myslím, že to bouraný nebylo i kdyz se mi zdá, že z jedné strany šptaně lícují na jednom místě dveře. Ale jinak to jezdí naprosto úžasně. Mám to od mého šéfa a původně mi to ani prodat nechtěl. Až když dostal firemní auto,
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 07:09:24 Citovat
Host
Pepino, mám tu samou káru, ty samé problémy, až na ten strop, ze zadu taky něco plastovýho b zučí, ale jen při určité konstalaci hvězd, teploty a povrchu vozovky. Dveře u spolujezdce jsou oproti dveřím řidiče asi o 2 mm posunutý. Myslím, že by stačilo je naštelovat. Ve smlouvě mám od Němce, od kterého se to kupovalo i od člověka, který to dovezl napsané, že to bourané nebylo. Prolezlo se to i v Opelu a na dvou STK stanicích křížem krážem zespod a nic, o by nasvědčovalo bouračce tam nenašli. To ovšem neznamená, že se třeba neměnil jenom blatník. Ona je bouračka a bouračka. Takže dveře srovnat a kalit na to.
riwal
Friday 30 September 2005 - 07:22:41 Citovat
Host
Ten bzučivej zvuk může být palivový čerpadlo v nádrži.
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 10:10:36 Citovat
Host
ale to by bylo slyšet i zvenku a to není

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1635 sec,0.1233 z toho dotazů.