• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Huceni pneu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
lukas_dvorak
Friday 05 November 2004 - 10:58:31
Host
Ahoj,mam mensi problem,uz pri letnich pneu mi huceli kola a nyni,kdyz jsem je prezul na skoro nove zimaky,tak huceni neprestalo.Mam takove podezreni na lozisko,ale pry u Aster je s cidlem na ABS a cena je okolo 8000,- za kus. Co s tim mam delat?Vrakoviste?? Jinak je to AStraG 1.8 16V,naboj je 5-ti dira.
klubo
Friday 05 November 2004 - 14:59:04
Host
Kup si nový gumy!!! Ojetý vľdycky hučej, nevíą na čem to bylo, jaký mělo auto tlumiče atd. Zkus chvíli počkat neľ se to trochu ojede a pak uvidíą
Anonymous
Friday 05 November 2004 - 16:01:04
Host
mám jeté a nehučí víc neľ jiné......víte který zvuk je vidět a není slyąet? kdyľ vám hučí v ......
voposlouchej to, jestli hučí vąude tak gumy a jestli jen v jednom rohu tak loľisko, ľeby odeąla vąechna loľiska naráz se mi nezdá
NIO
Friday 05 November 2004 - 19:20:02
Host
zkus to pri zataceni. Zatizene kolo zacne hucet vic. Pak je to lozisko.
LarryE
Thursday 11 November 2004 - 09:23:21
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
lukas_dvorak napsal ...
Ahoj,mam mensi problem,uz pri letnich pneu mi huceli kola a nyni,kdyz jsem je prezul na skoro nove zimaky,tak huceni neprestalo.Mam takove podezreni na lozisko,ale pry u Aster je s cidlem na ABS a cena je okolo 8000,- za kus. Co s tim mam delat?Vrakoviste?? Jinak je to AStraG 1.8 16V,naboj je 5-ti dira.


Vrakoviątě ani náhodou,musíą koupit nový.Kupoval jsem zadní náboj na VeBe SKF vč.čidla na ABS za 3500Kč/kus.

LarryE
Chibama se človjek učý
EnRico
Thursday 11 November 2004 - 11:44:04
Host
Takhle dobrou cenu si dostal kde?
NIO
Thursday 11 November 2004 - 21:29:10
Host
LarryE napsal ...
lukas_dvorak napsal ...
Ahoj,mam mensi problem,uz pri letnich pneu mi huceli kola a nyni,kdyz jsem je prezul na skoro nove zimaky,tak huceni neprestalo.Mam takove podezreni na lozisko,ale pry u Aster je s cidlem na ABS a cena je okolo 8000,- za kus. Co s tim mam delat?Vrakoviste?? Jinak je to AStraG 1.8 16V,naboj je 5-ti dira.


Vrakoviątě ani náhodou,musíą koupit nový.Kupoval jsem zadní náboj na VeBe SKF vč.čidla na ABS za 3500Kč/kus.



tak te cene neverim a ni za mak. POslu ti seznam, ktere potrebuju a koupis je jo? Za tu cenu. POtrebuju je.
Ozvi se na Email
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2665 sec,0.2208 z toho dotazů.