• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SERVO jde,nejde Astra G 1998 55KW 1.6i CO S TÍM???
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
none
Friday 18 November 2005 - 00:52:58 Citovat
Host
mÁM POCIT,ŽE TO SERVO JE NA ELEKTRIKU? Nevím ale je divné,kapalina a kontrolky OK ale když chci otočit volantem,chová se to jako s vyplým motorem,jde to strašně těžko,ALE někdy to funguje OK. někdy to sepne jen co trošku otočím.DÁ SE PORADIT NA CO SE MÁM VŠECHNO PODÍVAT,KDE KTERÁ POJISTKA,NEBO HADIČKA A CO JÁ VÍM? Děkuji!
prtka
Friday 18 November 2005 - 07:20:10 Citovat
Host
Popiš to přesněji...nejde ti stále nbe nemá to perioritu...nebo jen když přijdeš do auta...popiš to přesněji
Brouček
Friday 18 November 2005 - 10:40:39 Citovat
Host
servo má el.pohon,tak zkontrolovat přívodní kabel k servomotůrku,jestly tam není nějaká oxidace,připadně zkusit ovzdušnit.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá lis 18 2005, 11:16 ]</span>
prtka
Friday 18 November 2005 - 11:06:37 Citovat
Host
Broučku není poháněno řemenem...my už máme lepší vymoženosti jako EHPS
Brouček
Friday 18 November 2005 - 11:18:17 Citovat
Host
2Prťka: už jsem to zjistil a opravil.Omlouvám se _s103
siM.s
Saturday 19 November 2005 - 14:27:59 Citovat
Host
Tohle taky muze byt tim, ze ti odchazi baterka a jelikoz ma SERVO hodne velky odber, chvli trva, nez alternator doda spravne napeti. Alespon takhle to bylo u me.
prtka
Saturday 19 November 2005 - 19:11:52 Citovat
Host
Kdyby to byla baterka ,tak to trvá třeba 5 sec pokud to ječ stálé tak to není tím
zdenál
Saturday 19 November 2005 - 23:52:45 Citovat
Host
měl jsem obdobný problém ze servem u své Astry 1,4-16V, r.v.2000. Ze začátku po nastartování servo nešlo, po půl hodině se rozchodilo. Potom šlo třeba 14 dní v pohodě. Postupem času přestalo jít úplně. Vyzkoušel jsem vše možné. Můžu dát ještě jednu radu, která tu nepadla. Zkus vypustit olej z nádržky posilovače, celý systém propláchnout a znovu naplnit novým. To mi radil jeden mechanik, jemu to pomohlo. V mém případě to se nezadařilo. Nakonec jsem servo musel vyměnit. V autorizáku za to chtěli 40 táců, mění to celé vč. řízení, prý to jinak od výrovce nedostávají. Nakonec jsem servo koupil na inzerát za 3 litry ,vyměnil a zatím je to rok OK.
Přeji Ti lepší úspěch při opravě závady.
prtka
Sunday 20 November 2005 - 04:53:04 Citovat
Host
To je sranda my se tu bavíme o servu a none odjel asi do Afriky Zdeno máš pravdu,ale proto jsem se ptal noneho ať popíš hodně přesně co mu to dělá ať se dá odhadnout jestli to je v servu nebo v řízení....jestli je to mechanické nebo elektrické...Dobře si radil vypustit systém ...ale není jednoduché ho vypustit celý a co tam nalít...proto se ptám noneho co to dělá a nic Jo a ještě jestli je servo od TRW nebo Delphi...kulatá nebo hranatá nádobka
none
Sunday 20 November 2005 - 15:59:35 Citovat
Host
Afričan je zpět!
Takže nakopnu motor a otáčím volantem,je jedno na jakou stranu,ale mám posit že nepatrně spolehlivěji to funguje doleva.Pokud začnu otáčet,otočím asi o 2cm a chová se to jako s vyplým motorem a to zhruba 3 sekundy,pak zabere servo a je to ok,ALE pokud chci opět otáčet volanterm,opět nastane prodleva mezi otočením volantu a pomocí serva.Musím zdůraznit,že to je relativní a někdy otočím 1x volant a stále servo nic... někdy to funguje na 100%.Akumulátor je starší,ale v dobré kondici i v zimě.Možná tam je dolitý jiný druh servo oleje,nebo zavzdušněno,ale to nevím,mám to auto pár dní.Takže jen hádám.Asi to chce vyměnit nápln,aby se tohle odškrtlo a vidělo by se co dál.vynechme tento krok a zkusme to pořešit.Mrknu na oxidaci kontaktů přívodu napětí,motor je umytý ale vysušený a nakonzervován proti korozi kontaktů.Motor běhá na 100% taktéž ABS či startér,potíž jen se servem.Nevím jak to dále popsat.Odvzdušnění se provádí jak a kde?DĚKUJI ZA POMOC. &|

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1598 sec,0.1218 z toho dotazů.