• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klepání přední nápravy
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lumpik
Tuesday 24 January 2006 - 09:18:14 Citovat
Host
Ahoj, myslíte, že by se dalo trošku poradit v tomto případě ?? Asi to může být tisíc příčin, ale zkusím to. Mám 14 dní Opel Astra G 1.6 16V, r.v. 4/2000, najeto 80.000,-km. Těch 14 dní jsem nic od přední části vozidla neslyšel. Nyní jak jsou ty velké mrazy, tak když jedu a vozidlo normálně přejíždí přes díry či nerovnosti, tak je klid, nic neobvyklého slyšet není. Včera jsem ale přejížděl (opravdu pomalu, žádnou velkou rychlostí...cca 5km/h na 1.rych.stupeň) přes příčný vyvýšený pás (ty co jsou na začátku pěší zóny) a byly slyšet zvuky, jako kdyby narazilo v pérování něco natvrdo....jak se zhoupnul celý předek najednou). Ale jel jsem opravdu hodně moc pomalu, takže to nebylo velké zhoupnutí. Dneska sem přejížděl jíný zvýšený pás a opět. Při jízdě malou nerovností je však klid. Vpředu není na pružiny vidět, tak nevím jestli tam není třeba zmrzlý led, nebo co by to jiného mohlo být. K autu se moc ohýbat nemohu, jsem plně invalidní, proto se zkouším zeptat nejdřív takto, než jet hned do servisu. Jinak i při zatáčení apod. je klid. Díky za rady.
dada
Tuesday 24 January 2006 - 21:25:57 Citovat
Host
mě to dělá v mrazu taky, zdá se mi že to budou asi gumy v ramenech nebo tak něco, dělá mi to i na zadku. Prý to stačí prostříkat wd40 nebo nedrncat
JOB
Tuesday 24 January 2006 - 21:31:13 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Neříkám že je to ono,ale jednou mi na starým passátu zamrznul tlumič a to bylo něco strašnýho než se utrh.

Ještě jsem si vzpoměl že u omegy mi to dělala taková ta tyčka s kulákama na koncích co drží tu vyrovnávací tyč nebo jak se to jmenuje
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 24 2006, 09:33 ]</span>

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Lumpík
Tuesday 24 January 2006 - 21:37:25 Citovat
Host
&| tak holt počkám na jaro, třeba bude pak klid a nebudu se nervovat.... díky díky
oplík (Z18XE)
Wednesday 25 January 2006 - 16:52:56 Citovat
Host
Jen žádnou paniku, o žádnou závadu se nejedná Tyto pazvuky jsem také zkoumal a zjistil jsem, že příčinou je pryžové uložení přední nápravy, které v mrazu při propružení podvozku šustí/chrastí.
Anonymní
Wednesday 25 January 2006 - 17:13:47 Citovat
Host
Taky mi v zime zachrasti/zavrže, ale trvá se třeba je prvních 5 minut po nastartování - pak je ticho jako v hrobe. Taky jsem zjistil, že zajedu do laserové myčky, tak pak je dve dny v klidnu. Zrejme jak se umyje a navoskuje podvozek, tak promazne pryžové uložení. Da se to treba necim promaznout? WD 40? Poradte...

Astra G 1,4, 2000, 82 000
tibor
Wednesday 25 January 2006 - 18:49:45 Citovat
Host
nazdar to iste mi robilo na corse c mam to v záruke a pozreli mi to a museli vymenit riadenie tiezsom si mislel ze je to tlmic ale nebol.Vcera mi to spravili a je to super.
Anonymní
Wednesday 25 January 2006 - 18:55:00 Citovat
Host
co je laserova mycka .
Anonymní
Thursday 26 January 2006 - 07:41:40 Citovat
Host
laserová mycka funguje na principu vody a tlaku, bez kartacu, ktere mohou pri cisteni skrabnout lak, kdyz napr. pri cisteni tam bude nejaky kaminek a oni ho pritlaci k laku a tak dojde ke skrabnuti. Moc jich neni, ale jedna je na Praze 5 (Šafránka). Jinak už nejezdím...
Gullwing
Thursday 26 January 2006 - 09:29:18 Citovat
Host
A proč se to menuje laserová myčka když to jen stříká vodu jako wap? Nebo to během mytí předvádí ještě nějakou laserovou show _s103 ? Ne vážně fakt to to auto umeje? A kolik to stojí, že bych to prubnul.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1252 sec,0.0940 z toho dotazů.