• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Odvzdušnění brzd s ABS
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jj
Tuesday 14 March 2006 - 11:03:39 Citovat
Host
píšes že bys mohl grilovat na levým předním kotouči a pak ti zjistili že je to hlavní brzdový válec.to by si mohl grilovat na obouch brzdovejch kotoučích ne?
mě právě taky brzdí levej zadní kotouč proto mě to zajímá.budu tam vyměnovat hadičku tak by mě naštvalo kdyby to mělo být něco dražšího než kus hadice
Martas
Tuesday 14 March 2006 - 11:15:26 Citovat
Host
jj napsal ...
píšes že bys mohl grilovat na levým předním kotouči a pak ti zjistili že je to hlavní brzdový válec.to by si mohl grilovat na obouch brzdovejch kotoučích ne?
mě právě taky brzdí levej zadní kotouč proto mě to zajímá.budu tam vyměnovat hadičku tak by mě naštvalo kdyby to mělo být něco dražšího než kus hadice


Jestlize ti "blokuje" jedno kolo hadickou to urcite neni (tezko pusti tlak dovnitr a z5 uz ne), prvotne vycisti a prohlidni brzdic jako takovy (postupu tu najdes hodne) a pak teprve hledej co je dal smerem od kola k brzdovemu valci.
jj
Tuesday 14 March 2006 - 12:23:35 Citovat
Host
prave při stlačení brzdy jde hadičkou velkej tlak kterej to protlačí ,ovšem cestou zpátky už ten tlak je malej a tu překážku nepřekoná.brzda už byla právě překontrolovaná jestli to není v ní - není.takže těd hadička a když ne tak nevím.ale když je problem jenom na jedný brzdě tak to asi nebude válcem
Yper
Tuesday 14 March 2006 - 12:26:22 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 jj: ..správná úvaha!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martas
Tuesday 14 March 2006 - 12:29:40 Citovat
Host
jj napsal ...
prave při stlačení brzdy jde hadičkou velkej tlak kterej to protlačí ,ovšem cestou zpátky už ten tlak je malej a tu překážku nepřekoná.brzda už byla právě překontrolovaná jestli to není v ní - není.takže těd hadička a když ne tak nevím.ale když je problem jenom na jedný brzdě tak to asi nebude válcem


Jeste muze vzadu bejt omezovac tlaku ne ?
jj
Tuesday 14 March 2006 - 13:04:08 Citovat
Host
no omezovace tlaku jsou přímo u ABS - to je sampzřejmě taky možnost.jinak zajimalo by me na jakym principu tyhle omezovace pracujou
Zbysa
Tuesday 14 March 2006 - 13:22:19 Citovat
Host
Hoši je to prostě tak že je out hl-brzdovy valec (v mem případě) rozebrali to v servisu a jeden okruh netlačí nic-zitra ma ten valec přijít tak uvidime

Asi ten tlak nešel zpět tak to brzdilo-a jen jedno snad proto že je to okruh z protějším zadním (to mi bylo řečeno) a asi ty zadni brzdí méně tak se to vzadu tak nehřálo

Měl jsem to cele rozebrane-třmen a hadičku a vše bylo ok prostě stlačit píst nešlo proto že se nevracela kapalina do valce
NIO
Tuesday 14 March 2006 - 23:09:27 Citovat
Host
jj napsal ...
píšes že bys mohl grilovat na levým předním kotouči a pak ti zjistili že je to hlavní brzdový válec.to by si mohl grilovat na obouch brzdovejch kotoučích ne?
mě právě taky brzdí levej zadní kotouč proto mě to zajímá.budu tam vyměnovat hadičku tak by mě naštvalo kdyby to mělo být něco dražšího než kus hadice


Na astre G bych to videl na zadreny sroubovy valec na trmenu. je potreba ho poradne rozvolnit. pokud je to jeste stry typ BOSCH, tak ten se jako reklamace u tecto vozu menil zadarmo z duvodu zadirani.
Rado
Thursday 18 January 2007 - 15:42:56 Citovat
Host
Ahoj hosi,tak jak to teda do opravdy je s odvzdusnenim u OMEGY"B" ktera ma ABS??Myslim tim poradi kol!Jednou se pise PZ,LZ,PP,LP a naopak.Chystam se na to a opravdu nevim jak postupovat.Dik
HonzaL
Tuesday 30 January 2007 - 18:45:41 Citovat
Host
Myslím si že je to jedno,poprvé jsme začali u PZ akončili u LP,podruhé obráceně a brzdy fungují 100%.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1342 sec,0.1054 z toho dotazů.