• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
řízení astra G
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Tuesday 25 January 2005 - 20:49:21
Host
To el.cerpadlo posilovace dava stale stejny tlak nebo ho ECU meni podle rychlosti ?
prtka
Saturday 29 January 2005 - 10:38:53
Host
Jeątě jsem se chtěl vrátit jednou k tomu řazení.Oleje v servu je po rysku na umělohmotné tyčince,takľe podle mě vąe v pořádku.Kdyľ auto nechám nastartované třeba půl hodiny tak to vliv nemá,pořád stejné.Tudíľ baterka by měla být v pořádku.Při -15 jenom jsem »ukl a nastartováno.Prostě přijdu do auta nastartuju a trhnu párkrát silou doleva a doprava a je vąe v pořádku.Prostě jak to déle stojí tak to zatuhne.Nemůľe být starý olej,nebo něce přicpané,přidřené...asi mi nic jiného nezbude neľ navątivit odborníky.Jinak seper server moc jste mi uľ pomohli a uąetřili peněz.
Andrej
Saturday 29 January 2005 - 11:36:40
Host
Pro zacatek bych proplachnul cely system, a misto obyc dextronu pak nalil ATF LT (plnesynteticky).
2NIO - neveril bys, ale ja menil motor v servu VeCe (1. servo melo vadnou ECU, 2. melo vadny motor) - jezdi uz vic nez rok. Nejvetsi pakarna je to rozebrat (na silikonu opli nesetrili ).
NIO
Saturday 29 January 2005 - 18:59:07
Host
Andrej 160.218.40.132 napsal ...
Pro zacatek bych proplachnul cely system, a misto obyc dextronu pak nalil ATF LT (plnesynteticky).
2NIO - neveril bys, ale ja menil motor v servu VeCe (1. servo melo vadnou ECU, 2. melo vadny motor) - jezdi uz vic nez rok. Nejvetsi pakarna je to rozebrat (na silikonu opli nesetrili ).


napsal jsi to spravne. tomu neverim.
a mimochodem zbytecny prace nedelam.
v polsku v Lubinu na burze stoji servao do Astry g 90Zl
coz je asi 1200,- tak proc delat zbytecnosti a hokusy pokusy.
nez nekdo rozebere a opravi jedno servo tak ja mam na 6 autech vydelano 20tisic na opravach beznych veci
Anonymous
Saturday 29 January 2005 - 19:17:37
Host
Clovek obcas neco dela ne tak za ucelem vydelat, jako ze zvedavosti.
Andrej
ronin44
Monday 31 January 2005 - 11:28:49
Host
Tak este raz, su tam dve serva, resp. dva motory serva?
Anonymous
Friday 04 February 2005 - 13:13:17
Host
Jak je to s tim el.cerpadlem- servem, jde pouzit i do Astry F nebo nejak komunikuje s ECU ?
NIO
Friday 04 February 2005 - 17:01:30
Host
Anonymous212.71.171.21 napsal ...
Jak je to s tim el.cerpadlem- servem, jde pouzit i do Astry F nebo nejak komunikuje s ECU ?


ma to svoji jednotku. a je to narocny ny proud. a myslim ze do F-ka se to rizeni nevejde.
prtka
Thursday 10 February 2005 - 07:55:57
Host
Jeątě neľ vemu pokladničku a zajdu k někomu kdo tomu rozumí vyměnil bych ten olej za plnosyntetiku jak jste mi radili jestli to nepomůľe.Mohli by jste mi napsat stručný postup jak okruh propláchnout a čím.Nevím ani jak servo funguje tak si to nedovedu představit jak bych to měl udělat.Moc dík za věnovaný čas. nebo: Email
ronin44
Thursday 10 February 2005 - 11:52:22
Host
Ten postup by sa hodil aj mne

Email
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1709 sec,0.1251 z toho dotazů.