• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyměna destiček
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
zema
Friday 20 October 2006 - 20:10:08 Citovat
Host
dobry večer mužete mim někdo dat odkaz nebo radu na vy měnu brzd.destiček se třmeny GM ja mněl doteď zigula tak že s tim to nemam zkušenost diky
prťka
Saturday 21 October 2006 - 07:51:34 Citovat
Host
Nenapsal jsi jakou Astru máš...jestli F nebo G...jestli máš vzadu kotouče nebo bubny...jestli to chceš měnit sám nebo hledáš někoho kdo ti to vymění
zema
Saturday 21 October 2006 - 17:49:21 Citovat
Host
je to astra F kotouče ve předu vzadu bubny dneska jsem se do toho pustil podle navodu na Odkaz měnil jsem rovnou i kotouče ale zjistil jsem jednu zajimavou věc dole vam posilam obrazek kde na tom webu uvaději třmen ATE ja mam ten stejny a mam vyraženo na něm GM delco jak je to možne? a to GM delco co oni tam maj vyfoceny tak to fakt nemam zajimave ASTRA F X16SZ 1994 3dv.
zema
Saturday 21 October 2006 - 17:49:49 Citovat
Host
Odkaz
Martas
Saturday 21 October 2006 - 17:56:20 Citovat
Host
zema napsal ...

je to astra F kotouče ve předu vzadu bubny dneska jsem se do toho pustil podle navodu na Odkaz měnil jsem rovnou i kotouče ale zjistil jsem jednu zajimavou věc dole vam posilam obrazek kde na tom webu uvaději třmen ATE ja mam ten stejny a mam vyraženo na něm GM delco jak je to možne? a to GM delco co oni tam maj vyfoceny tak to fakt nemam zajimave ASTRA F X16SZ 1994 3dv.


ATE je jedne z nejkvalitnejsich (ne li nejkvalitnejsi) vyrobcu komponent pro brzdove systemy, takze zrejme vozidlo na kterem je postup dokumentovan jiz melo trmeny vemenene.
zema
Saturday 21 October 2006 - 18:18:48 Citovat
Host
jo jasně ale ja mam ATE /podle toho obrazku/ ale přitom mam na tom mojem vyraženy GM delco jak to?
Martas
Saturday 21 October 2006 - 18:35:08 Citovat
Host
zema napsal ...

jo jasně ale ja mam ATE /podle toho obrazku/ ale přitom mam na tom mojem vyraženy GM delco jak to?

No vzhledem k tomu, ze Opel patri do koncernu GM je celkem normalni, ze vetsina dilu je oznacena GM a firma AC Delco je jeden z generalnich dodavatelu soucasti pro prvovyrobu.
zema
Saturday 21 October 2006 - 19:08:06 Citovat
Host
no možna proto hm.ale ještě se zeptam při jizdě mi to piska a celkem se dost kotouče zahřivaj po 2km z garage domu . muže to byt tim že to neni namazany tou pastou Plastilube? jak pišou v tom postupu? ja ji nemam tak se chci zeptat mohu použit grafitovou vazelinu tu mam doma jestli to je teda tim dikes!
JOB
Saturday 21 October 2006 - 22:35:06 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
To že se kotouče zahřívaj je normální,ale je pak na kvalitě jednotlivých kotoučů jak se stím vypořádaj .Těm lepším je to fuk a ty horší se občas kroutěj.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

RBr
Saturday 21 October 2006 - 23:10:29 Citovat
Host
zema napsal ...

....se dost kotouče zahřivaj po 2km z garage domu.....


JOB napsal ...

To že se kotouče zahřívaj je normální....


Ono by to chtělo napsat, co to znamená, že se zahřívají. Kolik to je stupnů? Pálí to do ruky nebo jsou jen "teplejší"? Pokud to bude "hodně zahřátý", pak mohou být přidřený brzdiče, případně ty jednotlivý komponenty nesedí jak mají. Pokud zvednu auto a otočím kolem (přední?), mělo by to jít otočit. Pokud to někde drhne, nebude to v pořádku.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3032 sec,0.2709 z toho dotazů.