• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Syčí klimoška
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lhex
Wednesday 16 July 2008 - 20:06:01 Citovat
Host
Mám prosbičku, je to asi 14 dní co jsem byl u pana Řiháčka na doplnění klimatizace (OB X20XEV). Dneska jsem měnil světla a slyším pořád takové syčení. No a pod jedním z těch ventilků klimatizace je taková zelená vodička a pořád to syčelo Trošku jsem s ním vrklal, takže ted snad nesyčí, a klimoška ještě pořád chladí.

Je složitá ta výměna ventilku?? (je to myslím ten co se to plnilo, vedle je baňka, která je studená) Mám s tím jet až k panu Řiháčkovi nebo si to vyměním sám?? Musí se to celé vypustit a znovu plnit? Asi ano, že? Díky.
JardaB
Wednesday 16 July 2008 - 21:15:46 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Existuje na to i nejaky instrument, kterym se to da vymenit pod tlakem. Ale jestli se ti povedlo ho usadit a funguje, neresil bych to. Neco asi uteklo, ale pokud to na funkci nema vliv.... Je tam jista rezerva. A letosni leto ... !!(a)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Lhex
Thursday 17 July 2008 - 12:27:49 Citovat
Host
stručně názor odborníka: ventilek je špatný, syčelo to i po jeho dotažení. Na jeho výměnu je potřeba to celé vypustit. Pokud je to ten ventilek s malým tlakem (bývá studený) udrží to v pohodě i jenom ta čepička, pokud zrovna nemá špatnou gumičku (jako u mě), a udrží se to i zcela bez ventilku. Pokud je to ten druhý ventilek, s velkým tlakem, tak to samozřejmě neplatí.
Takže zatím chladí a zatím nesyčí

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1431 sec,0.1175 z toho dotazů.