• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
špinavé přední světlomety zevnitř
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KamilVB
Wednesday 26 September 2007 - 11:31:32 Citovat
Host
Ahoj, stala se mi taková věc, z a jízdy se mi seškavřil konetktor u potkávací žárovky, seškvařil i žárovku a bordel, popílek a dým se mi dostal do světla a prach se usadil na skle (zevnitř). Nevím co teď s tím, jestli se to dá nějak vyčistit, v oplu mi rekli že ne, že je to na pevno a že jedině nový světlo, což mě přijde trochu jako barbarský řešení, nevíte co s tím? napadlo mě vypláchnout horkou vodou s pridavkem nejaky lestenky a vysušit hned třeba fénem, když bych se tam teda jinak nedostal, fakt nevim.. Díky


[ Upraveno Wednesday 03 October 2007 - 08:48:14 ]
Anonymní
Wednesday 26 September 2007 - 11:49:26 Citovat
Host
jestli máš sklo přilepený k plastu tmelem, dá se to sklo po vydloubání tmelu vyjmout a po vyčištění zase tmelem zalepit zpět.
KamilVB
Wednesday 26 September 2007 - 12:15:03 Citovat
Host
nejsem si jistej že je to tmel spíš je to nějak natavený plast na plast, a ani se to neda koupit, takž ekdyž praskne nebo se poškrábe, musí se vymenit cely světlo, fakt super vynalez plastovej kryt...

Anonymní napsal ...

jestli máš sklo přilepený k plastu tmelem, dá se to sklo po vydloubání tmelu vyjmout a po vyčištění zase tmelem zalepit zpět.

Hujer
Wednesday 26 September 2007 - 12:29:51 Citovat
Host
Když do toho rýpneš, zjistíš, že je to měkké. Natavený plast by nepobral rozdílnou tepelnou roztažnost skla a plastu.
undy
Friday 28 September 2007 - 09:48:54 Citovat
Host
Vymontuj svetlo , nalej dnu vodu s jarou na nádobí , nechaj pôsobiť , potras a vypláchni niekoľko krát DESTILOVANOU vodou - neostanú tam zaschnuté kvapky.
L.u.k.e
Friday 28 September 2007 - 11:14:44 Citovat
Host
Takze to je reseni jak vycistis svetlo bez demontaze plastoveho krytu? Ja jen ze se tu resi jak vycistit xenony ruznym způsobem,. ale tohle reseni jsem tu jeste nevidel neposkodi se pak ten chrom?
qpc
Friday 28 September 2007 - 11:22:21 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
přední čiré sklo jde při troše šikovnosti oddělat a pak opět slepit,zkoušeli jsme to při černění vnitřků i při čištění

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


L.u.k.e
Friday 28 September 2007 - 12:17:30 Citovat
Host
ale vycistit to bez demontaze, no nebyla by to nadhera?
leos 2.0
Friday 28 September 2007 - 15:20:18 Citovat
Host
hele chlapi super rady ale ja chtel ted vyndat to svetlo a me to nejde ani za boha porad tam neco vadi nechci si myslet ze se musi sundat naraznik.. tak jak to je?
undy
Friday 28 September 2007 - 16:32:05 Citovat
Host
Robil som to na omege po prerábke na xenony.Svetlo bolo číra optika a čočka bola zahmlená alebo čo.Krásne to išlo týmto spôsobom vyčistiť , nič sa nepoškodilo , len to trochu dlhšie trvá , kým to uschne.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1954 sec,0.1580 z toho dotazů.