• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
špinavé přední světlomety zevnitř
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr - kolemjdouci
Wednesday 03 October 2007 - 08:28:56 Citovat
Host
Mam na Vas dotaz, panove. Cetl jsem, ze vnitrni strana svetla je opatrena nejakou latkou , ktera brani zamlzeni skla. Tim vyplachem ji urcite smyjete. Rosi se Vam ted svetla? Pokud se bude nekdo vyjadrovat, at napise kolik jiz uplynulo casu od vyplachu bez nebo s rosenim. Dik.
qpc
Wednesday 03 October 2007 - 08:55:22 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Petr - kolemjdouci napsal ...

Mam na Vas dotaz, panove. Cetl jsem, ze vnitrni strana svetla je opatrena nejakou latkou , ktera brani zamlzeni skla. Tim vyplachem ji urcite smyjete. Rosi se Vam ted svetla? Pokud se bude nekdo vyjadrovat, at napise kolik jiz uplynulo casu od vyplachu bez nebo s rosenim. Dik.


ahoj,když jsem světla rozdělával a černil vnitřky(tuning ),tak po slepení se stejně nemlžila.jde asi o to ,jak to celé člověk opět zalepí a dá dohromady.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


KamilVB
Friday 05 October 2007 - 07:57:22 Citovat
Host
Petr - kolemjdouci napsal ...

Mam na Vas dotaz, panove. Cetl jsem, ze vnitrni strana svetla je opatrena nejakou latkou , ktera brani zamlzeni skla. Tim vyplachem ji urcite smyjete. Rosi se Vam ted svetla? Pokud se bude nekdo vyjadrovat, at napise kolik jiz uplynulo casu od vyplachu bez nebo s rosenim. Dik.


No takhle, jednou jsem nekde vytratil takový gumový víčko co zazatkuje zarovku s konektorem a kazdy rano bylo svetlo zamlzeny ale jizdou se svetlama se to po 15 minutach vyparilo. Jak jsem tam to vicko po zaplaceni nekrestanskych penez dal zpet mlzeni prestalo uplne. Pak prisel vyplach. Nevsiml jsem si neceho zvlastniho v podobe nejakeho nastriku nebo vrstvy na zadni strane.., po vyplachu jsem to svetlo dukladne vyfenoval, ale nejaka ta kapka tam v rohu zustane.., rano svetlo zamlzeny, takze jsem vzdy rano oddelal tu gumovou krytku aby se to lip odparovalo a normalne jsem s tim jezdil. Asi po dvou dnech zamlzovani prestalo. Ted uz je to v pohode.
Petr -kolemjdouci
Friday 05 October 2007 - 10:27:02 Citovat
Host
to KamilVB: Dik, takze to take provedu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2031 sec,0.1721 z toho dotazů.