• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dekarbonizace motoru - zkuąenosti?
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Aka
Sunday 13 March 2005 - 05:45:56
Host
klubo napsal ...
jo opel servisy maj super zvuk mezi lidma....


To myslíą váľně nebo ironicky? Já mám zkuąenost s Autotepas na Kladně. Větąí aroganci, nadutost a neúctu k zákazníkovi jsem v ľivotě neviděl!!!
pr»ka
Sunday 13 March 2005 - 07:09:10
Host
2Aka: Samo ľe to myslel ironicky přečti si nějaký příspěvek zpátky a uvidíą, ľe nenechá na autorizáku ni» suchou.A s těma přísadama ,kdyľ se podíváą pod víčko a uvidíą na vačkách takový bordel a jeątě sliz po vodě a přidáą do nového oleje aditivum na rozpouątění a budeą s tím jezdit, tak si to představ, to by si to leda musel nechat rozpustit a znovu vyměnit , ale co nato motor to uľ leda odborník, moľná Nio se vyjádří
NIO
Sunday 13 March 2005 - 08:09:03
Host
uz nevim jak to napsat.
dobre oleje maji uz cistici prisady primo v oleji. takze bych nic jineho do oleje nepridaval.
Tak znova: pokud nekdo koupi nove auto a jezdi na vymeny pravidelane A u te vymeny delaji pri kazde vymene tesne pred vypustenim pridaji cistic do oleje-pak je to v poradku.
ALE: pokud nekde jen meni olej a pak si jednou za 100000km usmysli ze to udela to vycisteni, muze se se zlou potazat.motor muze ztratit vykon. Doufam ze to uz pochopil kazdy. kdyz ne tak at si to tam treba naleje.

tohle ale neplati u benzinu i nafty jako paliva
tam se to muze dat kdykoliv .cisteni palivpve soustavy.,
UFF
freez
Sunday 13 March 2005 - 08:18:20
Host
Na příměsi do olejů zdílím stejný názor jen bych se chtel zeptat co byste radili:budu měnit olej pouľívám valvoline a teď mi nabízejí ten samí co pouľívám(myslím podle vyskozity),ale je to prý pro motory které mají nalítáno výce jak 100tis.cena je totiľ výrazně vyľsí myslíte ľe by se tomu dalo věřit nebo jen prodejce klame tělem a sneľí se víc vydělat cena je totiľ dvojnásobná já kupuji 5l. za 540kč a tenhle stojí 1200 ľe byl o tolik lepąí. jo je to 10W40.
NIO
Sunday 13 March 2005 - 10:11:41
Host
ja si myslim ze 560,- za 5 litru pokud je to normalni prodejni cena neni asi moc kvalitni olej.
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 10:18:15
Host
NIO děkuji. Teď jsi to s těmi oleji konečně napsal naprosto jasně. Promiň ale někdy mám pocit, ľe rychleji myslíą neľ píąeą a důsledkem pak někdy je ne úplně nejvyąąí srozumitelnost toho co píąeą. _legion2
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 10:20:11
Host
Jeľíą co to tam skočilo za blbýho smajlíka - ten tam být neměl - měly tam být koulející se oči.
freez
Sunday 13 March 2005 - 10:23:00
Host
Ne já ho beru od jednoho servisáka oni ho kupujou do servisu po sudech tak to mám za nákupku prodej jinak je: ze sudu 5.litrů za 850 a v kanistříku 5 litrů za 950.Je to valvoline 10W40 doporucil mi ho jeden oplař od nás z ulice ľe ho pouľívá a je spokojen tak sem to prubnul a zatím dobrý.
kratein
Sunday 13 March 2005 - 10:55:23
Host
No já leju do motoru Castrol TXT a přidávám do něj PS 23 coľ se mi velice osvědčilo.To PS dávám i do závoďáku.Kámoą ho tam dává taky a uľ mu to zachránilo motor kdyľ prorazil vanu.Jinak ta dekarbonizace pro starąí motor naní zrovna dobrej nápad.
Mike
Sunday 13 March 2005 - 12:01:18
Host
Jo jo PS23, Motorup, Militec, Xeramic...
To jsou opravdu výborné přísady a zvláą» do motoru &| &|
Myslím, ľe Yper nebo kdo sem dával odkaz na Odkaz je tam k tomu dobrá diskuse.

nejlepąí přísadou do motoru je kvalitní motorový olej.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1535 sec,0.1221 z toho dotazů.