• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
otacky
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Email
Friday 18 March 2005 - 07:45:36
Host
Mám motor X18XE a tento problém uľ řeąím skoro pět let a nikdo mi to jeątě nespravil.Byl jsem několikrát na diagnostice,ale není to načtené v paměti, tak jsem zbytečně platil peníze.Vyměnil jsem i krokový mototrek(skoro 7000) a je to pořád stejné.Jednou za čas to chcípne, s klimou je to častějąí.
qpc1
Friday 18 March 2005 - 08:19:04
Host
aaa....,daląí x18xe bez otáčkoměru..
pr»ka
Friday 18 March 2005 - 08:28:57
Host
On spíą myslel problém co má goos
Anonymní
Friday 18 March 2005 - 09:28:15
Host
Mně to naątěstí nechcípá,ale je pravda,ľe třeba s klimou či se zapnutým vyhříváním zadního okna je kolísání otáček častějąí. Red_Dwarf
Ascona
Friday 18 March 2005 - 10:18:34
Host
Děkuji Libovi za krásný obrázek, tak tak to opravdu nemám. Vypadá to spíąe tak, ľe tam otáčkoměr nemám, já se jen chtěla ujistit, jestli je to moľné, připadá mi, ľe auto bez otáčkoměru je troąku divné, ale neva. Kaľdopádně je pak docela blbé poznat nějakou závadu, protoľe zvuk motoru je docela jiný neľ u Favoritu. Připadá mi, ľe je jakoby poháněn jeątě nějakou elektronikou nebo něco takového a i při volnoběhu, ale jízdě např. 40 km/1 hod. jde slyąet jakoby velké otáčky, ale kdyľ mám volnoběh a stojím, tak je to pomaloučké. Co je to teda za zvuk-myslím ty zrychlené "otáčky" při volnoběhu a jízdě? JEľiąi, doufám, ľe jste to pochopili. Díky.
riwal
Friday 18 March 2005 - 11:22:29
Host
Buď klidná nepochopili, teda aspoň já. Pokud je to u studenýho motoru, tak by to mohl být elektrickej kompresor seku*ndárního sání vzduchu, ale ten po chvíli vypne. Teď si nejsem jistej jestli ho vůbec 1.6 má.
Ascona
Friday 18 March 2005 - 11:58:21
Host
Riwi, jinak ten popis palubky od tebe sedí

Tak jeątě jednou, snad se mi to podaří. Kdyľ nastartuji a stojím-volnoběh, tak je motor tichounký a ąlape si tím svým tempem, ale kdyľ jedu třeba z kopce, mám volnoběh, tak ten motor není tak tichounký, prostě ąlape rychleji a jinak. Mate mě to, protoľe u Favoąe jsem měla volnoběh pořád stejný, i kdyľ jsem stála na červenou nebo jsem jela z kopce, prostě ten zvuk byl stejný, motor zpomalil a jen si tak tikal. Teď jedu z kopce a právě mám takový pocit, ľe ty otáčky jsou pořád vysoké, ale nemůľu si to překontrolovat, protoľe nemám otáčkoměr. Chápete _rendek
riwal
Friday 18 March 2005 - 12:02:59
Host
Tak to je v pořádku, protoľe kdyľ jedeą s volnoběhem z kopce nebo na rovině to je jedno, tak ECU zvedne volnoběľné otáčky z těch 700-800 na 1200, a to proto aby byla chráněná spojka proti ątosu při zařazení. Je to v pořádku neboj.
Anonymní
Friday 18 March 2005 - 12:06:17
Host
u me vectry x20xev pri stani na volnobeh mam otacky tak 700 pokud ji pustim s kopce a necham tam volnobeh tak se mi zvednou tak na 1100 coz VB dela alespon mi to tvrdi ale pochybuji ze by jsi ty zpozorovala navyseni o nejakych 400 otacek za jizdy podle ucha- v zadnem pripade se nechci dotknout nezneho pohlavi jen si myslim ze by jsi to asi nepoznala
riwal
Friday 18 March 2005 - 12:14:11
Host
®enský maj uąi to by si se divil, jsem 20 let ľenatej s učitelkou
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1488 sec,0.1145 z toho dotazů.