• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

PF 2021

Vložil: Jerry   dne: 29 Dec '20  
Ahoj kamarádi a přátelé.

Chtěl bych za radu OCR popřát všem členům i nečlenům v této pohnuté době do nového roku hlavně hodně zdraví a taky hodně trpělivosti vzhledem k tomu co nám rok 2020 přinesl. Doufám, že ten nadcházející bude o hodně lepší a že budeme mít možnost se opět někde společně setkat. Pozdravujte svoje rodiny mějte se na pozoru a hlavně vydržte snad bude líp. Rekapitulaci roku nebudu řešit, vidíte sami jak to vypadá zde na stránkách, ale to je poslední dobou asi bolest všech klubů.

Tak že ještě jednou hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce a buďme silní.

Ať se dílo daří Váš Jerry
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

HLEDÁME NEJSTARŠÍ PROVOZOVANOU CORSU

Vložil: jirka   dne: 07 Dec '19  
V lednu 2020 Opel CZ uspořádá novinářské testování nové Corsy.

Jde již o 6. generaci tohoto populárního kompaktu, kterých se od uvedení Corsy A v roce 1982 prodalo již téměř 14 milionů!

Podaří se nám postavit vedle sebe nejnovější přírůstek Corsu F s prvogenerační Corsou A?

Jste-li majiteli Corsy A a máte zájem jako první otestovat jak Corsa za 37 let dospěla?

Přihlaste se nám, nechejte na sebe kontakt…

…obratem se Vám ozveme a probereme detaily!

Kontakt: Email
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Budoucnost a fungování OCR

Vložil: Jerry   dne: 18 Oct '19  
Ahoj přátelé a kamarádi.

Zakládám toto vlákno, jako reakci na připomínky některých členů a samozřejmě aby jsem byl i já v obraze jak to s námi půjde dál. Předem bych chtěl vysvětlit jak je to vlastně s Opel klubama a jejich WWW. Někteří z nás byli krom OCR ještě členy klubu OPEL.COM. Před časem se stalo, že po diskuzi v soukromých zprávách (které byly nepochopitelně lustrovány) o společném srazu OCR a OPEL.COM na Seči bylo spousta lidí během noci bez udání důvodu vymazána dutou hlavou (majitel stránek) a stala se tak bezprizorní. Vzhledem k tomu, že i já tam byl registrován a samozřejmě vyhozen jsem nabídl odejdutým členům opel.com útočiště u nás v OCR. Dost lidí k nám přešlo, nic méně nebo více jim nevyhovoval náš web po klasicku tak se rozhodli založil nový Odkaz který je založen na redakčním systému PHP BB na který byli zvyklí. Všimněte si, že je to jen otočenina našeho klubu (opel-club.cz, club-opel.cz). Oba tyto kluby jsou vlastně jedna rodina my tam oni u nás a již se pořádaly i společné srazy. Tak to jenom na vysvětlenou.

Teď bych chtěl řešit co bude vlastně dál. Fungování klubu už je vlastně jen o srazech. Jak jste si jistě všimli, tak naše srazy už se zredukovali jen na letní, protože opravdu nebyl zájem. Poslední srazy už jezdilo v podstatě jen to zdravý jádro + občas nějaká návštěva. Není to o tom , že bych nechtěl srazy dělat, ale pro 12 lidí to opravdu nemá cenu. Chápu, že jsme po celý republice, ale jednou za rok by jsme to dát mohli. Dále dávám návrh, že by se srazy pořádali jako v jiných klubech a to tam kde je ubytování i strava. Např. objedná se penzion s restaurací kde si každý zaplatí ubytování a co sní a vypije a bude pokoj a nemusí se řešit přípravy a zásobování. Ono je v podstatě jedno jestli se nás sejde 20 nebo 50 přípravy věřte zaberou 3 dny. Ale tímto otvírám jen diskuzi berte to jako návrh. V každém případě bych chtěl zachovat letní na Seči.

Jinak co se týká návštěvnosti na stránkách je to všude (na obou klubech) stejný. Lidi přijdou zamávají a zmizí. Spousta členů už se neukázalo několik měsíců a ani nenapsali ahoj končím.

Tak nějak na konec bych chtěl podotknout, že naše stránky bohužel tak nějak už nejsou nejnovější a může se stát, že na nových serverech budou padat. Řeším to s Jirkou co by se s tím dalo dělat. Může se stát že nám stránky spadnou a už nenaběhnou. Budu se snažit v tom udělat maximum aby se to nestalo.

Pište svoje názory a připomínky prosím pokud možno jen seriózní jsem přece jen už starší pán a čtení nesmyslů mě unavuje děkuji

Přeji všem zdraví, pohodový život a snad se někdy někde uvidíme.

Ahoj váš Jerry

P.S. nepište prosím rychle já umím číst jenom pomalu

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel sraz Podzimní Zátiší 2019

Vložil: Jerry   dne: 25 Jun '19  
Vážení přátelé, přijměte pozvání na sraz klubu-Opel. Podzimní Zátiší 2019. Termín srazu je 25.-27.10.2019 v Autocampu Zátiší (1.máje 4, 41145 Úštěk) Oficiální začátek srazu je v sobotu 26.10.2019 Tento sraz je celorepublikovým srazem pro majitele a příznivce vozů Opel. Rádi přivítáme každého zapáleného Opláka, ale pokud nevlastníte Oplíka, nevadí, nerozlišujeme! Přijeďte se podívat, popovídat. Vstupné: Dospělí - 150,- Kč Dítě - 100,- Kč V ceně vstupného pro vás bude připraveno pro Oplata návštěva hasičů a pro dospělé večer ohnivá šouuu. Ještě menší překvapení jsme pro vás uvařily.
Opět budeme uzavřená společnost, takže budeme v celém kempu samy.
Ubytování lze zajistit na telefonním čísle: +420774733034. Prosím v dostatečném předstihu.
Jídelniček dle aktuální nabídky kempu. Srdečně Vás všechny zveme.

Odkaz

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel chystá elektrifikáciu vo veľkom, Corsa-e a Grandland X

Vložil: Jerry   dne: 13 Jun '19  
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

OPEL-COM

Vložil: Jerry   dne: 27 Jan '19  
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 74 75 76

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0719 sec,0.0514 z toho dotazů.