• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Svody
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brabi
Friday 26 August 2005 - 08:57:46 Citovat
Host
Mam vctru A 1.8i dal jsem do ni ladeny svody z opel astra 2.0GSI myslel jsem,ze zvuk bude lepsi ale opak je pravdou kdyz projedu kolem baraku tak slysim nejaky prskání mam vsechno utesneny nikde to na 100% nefouka!!A jeste bych se chtel zeptat jestli to nebude moc rvat ktyz vyhodim katalyzator!Mam to takhle:Ladeny svody-katalyzator-1.tlumic jsem vyhodil-2.tlumic mam sportovni!!Pro pripadnou odpoved prosim napiste na: Email
JardaB
Friday 26 August 2005 - 09:02:42 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A to to jeste i jede ??? Nejak nechapu cil a ucel.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
riwal
Friday 26 August 2005 - 09:04:18 Citovat
Host
Tady neni co chápat ...........
Jirka
Friday 26 August 2005 - 10:12:45 Citovat
Host
Tak když takovýhle odborník přejede po sídlišti okolo osmě večer, chvíli potom co uspíme kluka, tak bych mu na tu jeho chloubu nejraději hodil granát. Už aby policajti měli něco slušnýho na měření hluku. Nic proti ladění, ať si každý dělá s autem co chce, ale tihle kraválisti to je na mě trošku moc...Sorry jestli jsem někoho nadzdvíhnul, ale bohužel je to tak...
qpc
Friday 26 August 2005 - 12:18:41 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
...řvát to bude jako kráva...,jedinej výsledek bude hluk,průběh výkonu ti to nijak nezlepší..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Václav GT
Friday 26 August 2005 - 15:03:14 Citovat
Host
2 Brabi: sestavu výfuku, kterou zde popisuješ, bych si já na auto (VeA 2,0i GT) nedal. Pokud jsou laděné svody opravdu laděné (jedná se o ladění výfuku a ne klavíru), tak jsou právě na ten jeden konkrétní typ motoru a mají zlepšit průběh točivého momentu a výkonu. Zvuk se dosahuje tzv.rezonátorem, který se montuje místo katalyzátoru - z vozu učiní auto nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích (emise) a změní a zvýší hluk výfukové soustavy. Pokud dále vyřadíš 1.tlumič, zvýšíš hlučnost, zadní tlumič už to nezachrání, tím méně ten tzv.sportovní. Těmito úkony si sice dobře "zatuníš", ale zvyšuješ riziko napadení rozzuřenými rodiči-viz.výše. (pominu technickou kontrolu, neboť ta se dnes v ČR v mnoha stanicích prakticky již neprovádí _s103 - prodávjí se známky na SPZ ).
Mick
Sunday 28 August 2005 - 21:57:38 Citovat
Host
No hele vono to ladění vejfuku neni zas tak nic moc strasnyho...
Na my Vectre B 2.0 mam místo kaťáku trubku- zvuk se téměř neznatelně změnil
Teď sem tam dal místo stredovýho tlumiče rezonátor a taky to nejakej super kravál nedělá,má pěknej sportovní až racingovej zvukhlavně tak od 3000 nahoru
A hlavně sem to dělal z aučelem vyššího výkonu,kterýho sem opravdu dosáhnul!!ted jenom shanim svody nevite kde bych je sehnal?
opel.vectra
Monday 29 August 2005 - 08:21:18 Citovat
Host
Hoši tunerský..... Nic proti tomu nemám, mě po 2 hodinách jízdy hlava bolet nebude a u pumpy Vás taky určitě viděj rádi.... Kdybyste si místo těch blbostí koupili sportovní tlumiče a pružiny (příklad) tak uděláte 100x líp..... _s103
Jirka
Monday 29 August 2005 - 09:02:23 Citovat
Host
Pro ty co tu luští jak dále zvýšit hluk mám jednu radu - po velmi dlouhém výzkumu, podloženém řadou podrobných testů bylo zjištěno a experimentálně ověřeno toto:
Když vyhodíte úplně celý výfuk, nejlépe včetně té litinové zbytečnosti, která je na hlavě válců, bude mít vaše auto zcela nepochybně nejlepší zvuk, jakého můžete dosáhnout - bude to proostě COOL. Navíc to bude doprovázeno takovými světelnými efekty, že budete stoprocentně středem pozornosti. A pro nás normální to bude mít jeden velký klad - že s tím brzo přestanete... Přeju úspěšné TŮNĚNÍ.
riwal
Monday 29 August 2005 - 09:14:51 Citovat
Host
Tak to snad ani neni vtipný ........

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1622 sec,0.1327 z toho dotazů.