• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palubní počítač "BC" na Vectru "A"
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PanVectra
Tuesday 18 October 2005 - 18:40:40 Citovat
Host
Tak sem si dneska objednal palubní počítač včetně ovládacího tlačítka a nového snímače teploty z Vectry "A" sice bez elektroinstalace ale to je uz vedlejší. na Odkaz sem našel na jeho instalaci do auta, ktere pro něj nebylo připraveno, návod. Akorát tam některým pojmům a výrazům nerozumím. a na Vás mám prosbu, jestli někdo máte zkušenosti s jeho instalací do auta... čeho se vyvarovat a na co i dát pozor. A jak to bude s jeho kalibrací? Shrnuto: celý návod na instalaci. má Vectra opravdu není vzbavena konektorem k připojení. pro zpřesnění mám Vectru "A" 93 C18NZ s výbavou CD. a druhá věc: Rozebírání a pájení atd... se nebojím, dokázal sem na tom mém skvostu již ledacos

Díky PanVectra
Multec
Tuesday 18 October 2005 - 19:44:20 Citovat
Host
Je to brnkačka:-) nic pájet nemusíš-všude stačí konektory,nebo lisovací tyčinky dělal sem to před třemi lety na stejnym autě jako ty-C18NZ CD a šlape... jediny co je v autě nachystany je konektor na tunelu(pro spínač) -ten vede myslím do X6(to je ten velkej konektor v levym A sloupku! S tou kalibrací to je složity-musíš bud do opela,nebo za někým,kdo má tech2 nejlepší je koupit BC rovnou ze stejnyho typu motoru...
jinak na co si dát pozor?!-snad jen na zkraty mno... Máš airbag?
Kdybys to chtěl fakt hodně podrobně,nebo něčemu nerozuměl,tak mi napiš na Email
PanVectra
Wednesday 19 October 2005 - 13:44:36 Citovat
Host
Tak už sem si sehnal vše potřebné jako spojky na kabely, stahovací izolaci, multimetr, atd... a také dostatek odvahy akorát teď potřebuji ten návod a čím podrobnější, tím lepší... psal sem ti na meila, tak až budeš mít náladu a čas, tak mi to prosím tě pošli... Díky moc a až se to podaří splodit, tak dám vědět své dojmy
PS: jak na upevnění toho tlačítka ve středovém tunelu? teďka je tam plastový žebrování vypadající jako kryt na větrák.... to předpokládám že odstraním(pájka, šmirglpapír,atd) ale jak tam pak uchytit to tlačítko... tam žádné packy nebo výřezy nebudou?...
Multec
Wednesday 19 October 2005 - 16:16:20 Citovat
Host
Počkej...
tobě nic nepřišlo?!-posílal sem ti mail už včera večer(popis byl v příloze!)
Multec
Wednesday 19 October 2005 - 16:18:18 Citovat
Host
...čas odeslání 21:12 tak to sem z toho Simtec
Multec
Wednesday 19 October 2005 - 16:20:49 Citovat
Host
PS:Ten kryt na větrák,je přihrádka na mince
Musíš to vyříznout přesně podle toho tlačítka!-jak tam uděláš o trochu větší díru,tlačítko tam bude volný!
PanVectra
Wednesday 19 October 2005 - 18:52:06 Citovat
Host
Nepřišlo nic... jestli tě můžu ještě otravovat, jako že chvíli ještě budu, tak mi to prosímtě pošli ještě jednou na Email. dnes sem se byl zeptat v Omnitechu na novou kabeláž a POZOR 32,000,- opakuji znovu 32,000,- ne opravdu sem se nezbláznil... _rendek _rendek _rendek tak sem volal na vrakáč jestli mi to k tomu nepřibalí a oni mi sdělili, že to již poslali s tou svorkovnicí co je napojená do BC a kabeláží co vede k tomu tlačítku ve středovém tunelu. takže aspoň tak... POKRAČUJEME" díru si do toho plastu udělám, tlačítko zabuduji, ale pak se bojim té elektroinstalace... (vystrašili mě v tom opelu, že sem blázen, když se pouštím do něčeho takového) ale to k tomu asi patří... Pošli mi prosimtě ten návod a já to nějak rozlouskám.... Kdyby náhodou ne bylo by možné, že bys mi to udělal(samo že ne zadarmo) dík... Případné spojení na mě je: 721505727


Díky
PanVectra
Wednesday 19 October 2005 - 18:57:44 Citovat
Host
To nebyl dotaz ale prosba zoufalého cvoka... I když zase, když sem dokázal celý interier přesvítit do modrých LED diod, podsvítit podvozek, atd, tak tohoto se fakt Bojím... ale strach je od toho, aby se překonal.....
PS: V oplu mluvili něco o čidlu tlaku oleje, ale nevím co by tam dělalo, když žádná taková funkce na tom BC není... ale doufám, že budu klidnější po přečtení tvého maila....
Multec
Wednesday 19 October 2005 - 19:13:28 Citovat
Host
Tak měl bys to tam mít
Jakub
Wednesday 19 October 2005 - 22:04:12 Citovat
Host
Sice nemám zkušenosti se zástavbou palubního PC, ale nechci zakládat nové vlákno kvůli mému drobnému dotazu: Podle čeho si bere palubní PC údaje o spotřebě? Bere to ze vstřiků nebo je tam čidlo podtlaku v sání? Napadlo mě kdybych si dal do auta LPG tak jestli bude PC ukazovat spotřebu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1781 sec,0.1283 z toho dotazů.