• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Silentbloky zadní nápravy
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 20 April 2006 - 13:57:11 Citovat
Host
díky moc za link ale špatné je to že neumím rusky takže si toho moc nepřeložím.... __; neměl byste někdo český překlad?
qpc
Thursday 20 April 2006 - 14:13:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
maniac: mam rusko.český slovník..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


maniac
Thursday 20 April 2006 - 14:37:16 Citovat
Host
sakra nedělejte si ze mě prdel já nemám rusko český slovník a ani ho nechci mít...
Martas
Thursday 20 April 2006 - 14:38:50 Citovat
Host
maniac napsal ...

sakra nedělejte si ze mě prdel já nemám rusko český slovník a ani ho nechci mít...


Ten stejnej obrazek je v Etzoldove Jak na To .....
Václav GT
Thursday 20 April 2006 - 14:48:00 Citovat
Host
2 maniac: Jó v češtině bys to chtěl ?lola - to já taky. Odkaz (použij ctrlC + ctrlV)
maniac
Thursday 20 April 2006 - 14:56:35 Citovat
Host
super ale to mě moc nebaví takhle klikat sem a tam ?lola nemohl bys mi to napsat česky víš _;
Lasky
Friday 28 April 2006 - 11:27:51 Citovat
Host
Pánové vyměnit gumy na stabilizátoru je jednoduchá věc, rychlejší je, když člověk ví, jak na to. Já sundal kolo (vzadu), povolil stabilisátor od kosti, pak ten úchyt vyměňované gumy, ten jsem nevyšrouboval celý, protože je třeba mezi ty dva plechy vrazit šroubovák a klepnout na něj, neboť to pak nejde od sebe. Ten šroubek je totiž ozubenej a je tam celkem fest. Nebojte se na ten šroubovák ťuknout. Když to povolilo, sundal jsem to, očistil, dal novou gumu, ale jak je nová a neodřená, tak se ji tam moc nechtělo. Trocha umu a sikovky na stažení těch plechů je potřeba.Pak je nejdůležitější chytnout aspoň na kousek matičku a jde to samo. _;
PN
Friday 28 April 2006 - 12:25:38 Citovat
Host
2 Prtka: Neslo by tyhle veci hodit nekde do adresare klub. serveru? pak by jsi nefungoval jako postak.
Movistar
Friday 28 April 2006 - 18:37:23 Citovat
Host
Měnil jsem přední i zadní silenbloky na stabilizátoru.K těm zadním je přístup v pohodě ale ty přední jsou horší chce to trošku trpělivosti a mít šikovné ruce.Jinak jsem kupoval originály a stály 100 Kč neoriginály asi 50 Kč.
Petr VeBe X16XEL
Friday 28 April 2006 - 20:35:41 Citovat
Host
Jak psal Lasky, trochu trpělivosti a jdeto jak po másle. O víkendu jsem to měnil.
Mám i foto, tak kdo bude chtít zašlu. Už jsem toho dělal víc EGR, apod. a všechno fotím, protože tady se pořád jenom o všem píše a .....
Nechci zakládat nové vlákno, kde bych vše prdnul, ale neodvážím se.
Nic vezlém.
Kdo bude chtít cokoli poslat není problém.
Zdarec

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1691 sec,0.1369 z toho dotazů.