• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Airback stále svítí
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Email
Wednesday 05 April 2006 - 10:36:07 Citovat
Host
Při startování v mrazu chytlo to až na potřetí bylo -25 mě zůstal svítit airback nevíte jak tuto chybu odstranit? Email opel vectra caravan X20DTL r.v.97
Karlos
Wednesday 05 April 2006 - 10:41:18 Citovat
Host
na diagnostice ti to vymažou.
Peter
Wednesday 05 April 2006 - 12:55:10 Citovat
Host
To zrejme nebude len tak ked zostal svietit. Sice ti to v servise odstrania ale zrejme sa ti to bude objavovat znova. Skus aspon zistit ktory to bol a najst chybu. Napr. mne sa to stalo uplne rovnako - v tuhej zime a nakoniec to bol zalomeny slimak vo volante - v tej zime sa uz uplne prelomil ... novy stoji nejakych 4000 Sk, tak som si to racej "opravil" so spajkovackou
NIO
Wednesday 05 April 2006 - 19:01:59 Citovat
Host
Diagnostikou.
bylo to jen poklesem napeti. nesmi byt pod 8V. anekdy pri startu a horsi baterii se to stane.
Email
Friday 07 April 2006 - 15:02:01 Citovat
Host
Díky moc všem bylo to tím poklesem napětí ještě jednou díky
ýbrc
Monday 15 May 2006 - 19:19:55 Citovat
Host
NIO napsal ...

Diagnostikou.
bylo to jen poklesem napeti. nesmi byt pod 8V. anekdy pri startu a horsi baterii se to stane.

ahojky,
začala mi kontrolka airbagu svítit po startu ..na TECH2 to ukáže vak spolujezdce sedadla není spojení ,má tam být kolem 2,5 ohmu a já tam mám 0,3 dělá to konektor v opěradle ,jdou tam dva dráty, a k pyropatroně je v serii zapojená cívka na feritovým jadýrku nenašel sem nic co by vykazovalo špatnej dotek ,ale když to připojím k techu a šmrdlám s tím konektorem tak se odpor změní na správnou hodnotu,ale jen na chvilku napružil jsem kontakty ,no ale samo že ted musím zase do Opela na Tech 2 juknout co to dělá,nenapadá tě jak pomoct tomu airbagu třeba.... zapojit paraelně odpor cca ty 2 ohmy aby přestala ta kontrolka svítit? udajně airbagy fungují i se svítící kontrolkou,mno ale nikdo se mi za to nezaručil ,auto se 4ma bagama a nakonec takový potíže..nevím jak to měřit a nevím ani jak je to zapojené..plís help __;
macil
Monday 15 May 2006 - 22:15:24 Citovat
Host
Na tvojom mieste by som hľadal asi skôr skrat. Ak tam má byť 2,5Ohm a meriaš na tom 0,3Ohm, tak to niekde skratuje. Pridanie paralelného odporu ti určite nepomôže. Pri paralelnej kombinácii odporov je výsledný odpor menší ako hodnota najnižšieho odporu v zapojení. Teda paralelným pripojením akéhokoľvek odporu k odporu s hodnotou 0,3Ohm, bude výsledná hodnota kombinácie nižšia ako 0,3Ohm.
Odborníci, prosím, prepáčia zjednodušenú terminológiu.
ronin44
Monday 15 May 2006 - 23:28:25 Citovat
Host
Odcvaknut konektor, zospajkovat a mas to.

toMacil: sak si to pekne napisal Takto nejako nam to na strednej na zakladoch elektrotechniky pan profesor vysvetloval
Anonymní
Tuesday 16 May 2006 - 07:06:41 Citovat
Host
macil napsal ...

Na tvojom mieste by som hľadal asi skôr skrat. Ak tam má byť 2,5Ohm a meriaš na tom 0,3Ohm, tak to niekde skratuje. Pridanie paralelného odporu ti určite nepomôže. Pri paralelnej kombinácii odporov je výsledný odpor menší ako hodnota najnižšieho odporu v zapojení. Teda paralelným pripojením akéhokoľvek odporu k odporu s hodnotou 0,3Ohm, bude výsledná hodnota kombinácie nižšia ako 0,3Ohm.
Odborníci, prosím, prepáčia zjednodušenú terminológiu.


no mě taky zmátlo že Tech2 píše není spojení místo toho aby napsal že je tam zkrat,ale po vizuální stránce jsem žádný zkrat nenašel,pěkně jsi popsal výpočet celkové rezistence při řazení odporů paraelně,nicméně jako student elektro prumyslovky toto vím také,

ronin44 zospájkovat ,tím jsi myslel co? co mám proletovat když nevidím ten zkrat ? zajímavý je že když ten štekr dotlačím silou tak na techu naměřím 2,5,ja říkám vizuelně není nic vidět
Brouček
Tuesday 16 May 2006 - 12:36:41 Citovat
Host
Ronin44 myslel ten konektor vyhodit(ucvaknout) a dráty spojit na tvrdo.Bude asi nějaká blbost v tom konektoru

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2117 sec,0.1637 z toho dotazů.