• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
žárovka v kontrolce ECU
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ZdendaS
Tuesday 16 May 2006 - 20:09:48 Citovat
Host
Tak ani po výměně žárovky za novou stále kontrolka nesvítí... Proměřoval jsem i spoj na tom igelitovém tišťáku až po ten velký konektor za palubkou a bylo to všechno O.K. Jinak všechny kontrolky svítí a zhasínají tak jak mají. Už fakt nechápu v čem je problém. Napadá vás něco co bych ještě mohl zkusit?
Martas
Tuesday 16 May 2006 - 20:33:04 Citovat
Host
ZdendaS napsal ...

Tak ani po výměně žárovky za novou stále kontrolka nesvítí... Proměřoval jsem i spoj na tom igelitovém tišťáku až po ten velký konektor za palubkou a bylo to všechno O.K. Jinak všechny kontrolky svítí a zhasínají tak jak mají. Už fakt nechápu v čem je problém. Napadá vás něco co bych ještě mohl zkusit?


Me napada predevsim to, ze to nekdo zamerne prerusil uz treba u ECU aby nebylo videt ze sviti porad ....
ZdendaS
Tuesday 16 May 2006 - 20:42:02 Citovat
Host
No tak to by byl záhul... To bych asi nerozdýchal...
ZdendaS
Wednesday 17 May 2006 - 17:04:12 Citovat
Host
Martas: tak měl jsi pravdu...byl jsem v servisu a u konektoru ECU je ucvaknutý drát. Největší bordel je ten, že to prase co to udělalo ten zbytek drátu ze svazku vytáhl, takže teď nevím jak to dotáhnu k palubovce...Se z toho pos**ru ...a navíc mě na diagnostice oznámili že mám v pr... lambdu...Prostě super den!
JOB
Wednesday 17 May 2006 - 17:36:55 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Zdendo to je pech.To je přesně to co jsem tu už několikrát psal.Tohle dělaj určitý prasata aby se auta zbavili i přes to že není všechno v cajku.Jak to máš dlouho ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

ZdendaS
Wednesday 17 May 2006 - 20:26:10 Citovat
Host
JOB: mám to od listopadu a jsem takový blbec, že jsem si toho nevšimnul...Myslel jsem, že se ta kontrolka rozsvítí až když ECU zjistí nějaký problém. No moje chyba Ono to jelo celkem dobře, jen byla vyšší spotřeba, tak jsem zaslepil EGR a pak to začalo blbnout, tak jsem se divil, že se tak kontrolka nerozsvěcuje a už jsem šel po tom. Teď je mi jasný, že spotřebu dělala lambda a po odstranění záslepky EGR to i líp jede. Ale ještě jsem to moc neprojel. Toš asi tak... __;
Anonymní
Wednesday 17 May 2006 - 20:34:49 Citovat
Host
ty jofka,od listopadu a přijdeš na to ted,kde jsi to koupil? Přece za to musí ručit bejvalej majitel,to je skrytá vada!!!
ZdendaS
Wednesday 17 May 2006 - 20:38:41 Citovat
Host
Koupil jsem to v Brně na inzerát...No jak říkám, jsem blbec, vůbec mě to nenapadlo. Ale myslím, že s reklamací bych teď neuspěl. Jo za důvěru se platí....
ZdendaS
Wednesday 17 May 2006 - 20:42:35 Citovat
Host
Ještě dodám, že jsem to měl hned po koupení v Oplu na diag. kvůli airbagu (svítila kontrolka) a ani tam mě na to neupozornili...
JOB
Wednesday 17 May 2006 - 20:43:38 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No na skrytý vady je snad půl roku ale těžko mu dokážeš že to věděl nebo že to udělal.Nezbyde ti než to opravit.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1466 sec,0.1133 z toho dotazů.