• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
žárovka v kontrolce ECU
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
NIO
Thursday 18 May 2006 - 13:17:15 Citovat
Host
to ze ti tam nekdo odpijil draty se delalo opravdu na odpojeni kontrolky. bylo by ale potreba vedet na kterych pinech-cisla, a pak se to da najit. co ja vim tak zlute byly casto k zapalovacim civkam a modre jako datoive snimace, )z klapky, z teploty chl, kapaliny....).
ale presto najdi podle konektoru za budikem, podle toh ktrery spoj jde od kontrolky do patice, ten co je ke kontrolce a po vycvaknuti toho konektoru se podivej na barvu dratu.
ja ted nemam u sebe schema a nechci nic rikat na 100% aby me nekdo nenapadl, ale kontrolka diag je snad hnedozluty nebo modrozluty, ale top neni jisty.
Aby se obelhyla kentrolky diagu, to se casto dela tak, ze se na ni pripoji klasickych 12V po nastartovani a prez automaticky zhasec.
Kdyztak mi napis na mejla, at to tu nezarvem psanium, a zkusime ty deraty dohledat i na konektory. Email
ZdendaS
Friday 19 May 2006 - 22:58:10 Citovat
Host
Nemáte prosím náhodou někdo schéma zapojení konektoru ECU pro VeBe 98 (X18XE), nebo link, kde by to bylo ke stažení?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2936 sec,0.2441 z toho dotazů.