• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DO central
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
guff
Monday 07 February 2005 - 15:30:08
Host
Ahoj, přestalo mě poslouchat dálkové ovládání centrálu, vyměnil jsem baterku, v klíči to problikne ale VeBe nic, ručo ji normálně otevřu. Asi hloupý dotaz : nemůľe to nějak souviset s venkovní teplotou? Nemá někdo chytřejąí tip? Díky
biL
Monday 07 February 2005 - 16:24:45
Host
sedni do auta, otoč klíčkem do pozice svítících kontrolek a dálkáčem se zamkni v autě (vono se to stejně vodemkne). Provede se takto synchronizace. A mělo by to být OK
NIO
Monday 07 February 2005 - 18:24:09
Host
a pokud tpredesly postup nepomuze tak jeste po tom zamknuti jeste zmacknout odemceni a podrzet ho asi 3 vteriny
guff
Monday 07 February 2005 - 18:50:50
Host
Díky hoąi, ale nějak to nejde.Sedl jsem do auta,pootočil klíčem do pozice rozs.kontrolek a zkusil zamknout centrál : nic. K tomu jen, ľe v poslední době jsem na autě nic nedělal, speciálně nic s elektr., zrovna tak s klíčem, prostě jsem včera přiąel k vozu, zmáčknul a ...ľádná reakce. Dnes výměna baterky a stejně nic.Co by to jeątě mohlo být? Dík
NIO
Monday 07 February 2005 - 19:18:05
Host
prijimac v aute.
nebo uz je nefunkcni ovladac v dalce.
Anonymous
Monday 07 February 2005 - 19:24:41
Host
dělá mi to v techto mrazech taky, i kdyľ to sesynchronizuju a zamču dálkou, za 10 minut uľ zase musím otevírat klíčem, takľe to svádím na mráz a čekám na jaro
Anonymous
Monday 07 February 2005 - 23:39:19
Host
ahoj , kukni se na kontakty v DO u klíče !!!Taky mě to zlobí , stačí »uknout a ono to funguje ....
biL
Tuesday 08 February 2005 - 08:16:02
Host
a nebo je uľ vymačkanej ten mikrospínač v klíči. U prvního, jiľ jetýho klíče pomohlo gumové těsnění velikosti baterky, které jsem naąel na zemi a vloľil jsem do klíče a přimáčk baterku. Zkus rozebrat ten DO a vyzkouąej funkčnost bez zbytečného klíčového obalu.
Anonymous
Tuesday 08 February 2005 - 08:56:42
Host
Problém u něj je ten, ľe asi nemá k autu (nedostal při koupi) druhý klíč. To je průąvih! Vůbec bych nekupoval auto, ke kterému mi dodají jen jeden klíč, ve kterém je jak DO k centrálu, tak imobilizér.Kdyby jej totiľ měl, tak by hned zjistil, zda to dělá i u toho druhého. Z jeho popisu problému není znát, zda to s tím druhým klíčem dělal. Já totiľ, pokud jedu na dovolenou, tak si druhý klíč automaticky bere ľena, aby mne něco podobného nepotkalo 1000 km od místa bydliątě.
Navíc stále hrozí, ľe mu někdy někdo můľe s autem kdykoliv odjet.
Yper
Tuesday 08 February 2005 - 08:58:16
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Himel hergot, to předchozí jsem byl já, hlava děravá!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1586 sec,0.1245 z toho dotazů.