• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DO central
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vasek
Tuesday 08 February 2005 - 20:04:50
Host
a dá se to nějak opravit? Já uľ to měl jednou rozebraný, ale bez násilí bych ten zámek snad ani nevyndal. A kdyby jo, tak mi to připadá takový celý nějaký v jednom kuse (a jeątě zalitý v plastu). Není na to nějakej fígl?
riwal
Tuesday 08 February 2005 - 20:09:13
Host
Fígl v tom samo je, ale sám to nedělej. Jestli seą někde blízko Kladna, tak se obra» na Andreje. Musí se to umět, jinak naděláą víc ąkody neľ uľitku a na vrakáči zámek stojí asi 1000,- a novej asi 2600,-
guff
Wednesday 09 February 2005 - 08:01:38
Host
Přečetl jsem si vąechny rady a dodal bych snad jen, ľe druhý klíč opravdu nemám/tedy mám,ale DO je nefunkční, mechanicky poąkozený/Jeątě jednou jsem to zkouąel s tím zamknutím v autě a jediné, co nastalo bylo, ľe po deląím přidrľením zamykání skutečně centrál zaklapl, ale jen nachvilku a zase vyskočil.K synchronizaci ale zřejmě nedoąlo, nebo» DO pak stejně nereagovalo.Dík
riwal
Wednesday 09 February 2005 - 08:18:08
Host
To tak má proběhnout - zamkne se a hned zase odemkne - takľe přijímač dálky je asi v cajku. Moľná je opravdu problém v zámku, protoľe v něm jsou mikrospínače pro doběh atd.
Pavel
Wednesday 09 February 2005 - 08:53:50
Host
Taky mi to blblo, podobne jako tobe, stacilo jenom preletovat kontakty jdouci od baterky a vsechno je zase ok (otazka 2 minut). Ten drzkak na baterku v DO je totiz dost o nicem, baterka v nem dost drzi a snad pri kazde vymene baterky ten spoj musi prasknout.
Duffy
Wednesday 09 February 2005 - 14:14:34
Host
Úplně ten samej problém jak Venca mám. Akorát, ľe se mi PZ dveře totálka sekly a nejde ani prd... Uľ jsme to tu v předchozích tématech řeąili, ale nevím zda je ve dveřích samá mechanika, páč při ručním vytáhnutí zamykacího čudlu nenastává ľádná reakce... Budu muset na jaře hodit řeč asi s Andrejem
guff
Wednesday 09 February 2005 - 19:41:00
Host
Tak je to vyřeąený /snad/ DO funguje.Celé jsem to rozebral,proklepal, sloľil a potvora otvírá.Jestli tohle je návod, .../?!/pak nevím.Kaľdopádně díky vąem za pomocné názory a rady.
Yper
Thursday 10 February 2005 - 14:23:18
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Vasek + Duffy: Pánové, nejste jediní, kterým odąel centrál v LZD! Já jsem dtto!
První náznak byl, kdyľ jsem zaparkoval levým bokem do svahu přestal fungovat. Pak na rovině a asi otřesech začal fungovat. Jak začaly mrazy, tak opět přestal a kdyľ jsem jednou auto postavil postavil zase pravým bokem do svahu, tak začal zase fungovat, ale jen na krátko.
Doporučuji vám navątívit Andreje a já půjdu po vás. Hlavně mi pak řekněte aľ to budete mít za sebou.

!!!! Jo a pokud mi někdo chce poradit, abych si dal na levou stranu místo 16" kol 13" kola, abych tak jesdil pořád nakloněný a centrálko v PZD tak fungovalo... tak ho na jarním srazu snad snad zabiju!!!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Thursday 10 February 2005 - 14:37:19
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
4 NIO: .. a ty aby sis taky nepřihřál polívčičku. Zrádče! &|

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Vasek
Thursday 10 February 2005 - 22:59:34
Host
Ptal jsem se přímo u Opla a dálkový je za 1200Kč. Ale musí se to sladit, takľe nějaká práce a je litr a půl. To bych radąi zamykal klíčem. Jeątě ľe jsou zlatý český ručičky. Jo a jeątě k termostatům - dá se splaąit jenom vnitřek za cca 270Kč. Zítra ho snad budu mít, dám vědět.
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1897 sec,0.1510 z toho dotazů.