• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DO central
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
JohNek
Friday 11 February 2005 - 20:14:05
Host
Taky Vám napíąu mé zkuąenosti s centrálem.
Teď v zimě se mi stalo, ľe na DO auto neąlo zamknout. Nezamykaly se dveře řídiče, tak ty ostatní se vľdycky taky odemčely. Zamykal jsem teda klíčem. Někdy to ąlo snadno, a někdy jsem musel trochu silou. A pak se mi stalo, ľe auto neąlo zamknout ani tím klíčem. Klíč se v zámku jednoduąe protočil. Zajel jsem do servisu, oprava asi za litr a spravili to jen zase na ten klič, dveře se zamkly, závora na nich ne. Aby to ąlo na dálkové, tak bych si prý musel koupit nový motorek asi za 3000;-
A asi za týden neąli zamknout pro změnu dveře spolujezdce. Trvalo to asi týden, a pak se to nějak samo rozchodilo. Dodnes zamykám na klíč, a opravit to dám, aľ někde na vrakáči seľenu ten motorek.
riwal
Friday 11 February 2005 - 21:22:18
Host
Tak situace je podstatně sloľitějąí. Motorek na vrakáči nekoupíą, jedině celej zámek za asi 1000,-.
Po zkuąenosti kdy mi Andrej opravoval zámek Ti můľu říct, ľe to není ľádná prdel. V zimě je moľné, ľe máą ztuhlej tuk na ąneku kterym motorek centrálu otáčí a je probblém, ale hlavní problém v zámku jsou tři mikrospínače - tuąím na zamknuto odemknuto a doběhy. Rozhodně si nemysli, ľe to opravíą bez knowhow a náhradních dílů. Vlastní rozborka dveří neni tak sloľitá i dostat zámek ven ne, ale rozebrat zámek, kterej je dělanej jako nerozebíratelnej a pak ho dostat zpátky do dveří neni ľádná prdel.
Do poručuju jestli nejseą daleko od Kladna, tak se na Andreje s důvěrou obra» - umí to.
Vasek
Friday 11 February 2005 - 21:26:59
Host
To by mi zajímalo, jak ten zámek dostaneą ze dveří. Já se o to pokouąel a asi po půl hodině jsem měl tak odřený ručičky, ľe jsem to radąi dal zas zpátky. vąechno ąlo, vąe bylo odpojeno, ale děsně tam překáľelo vedení okna. je na to nějakej exklusivní hmat? Jsou to levý zadní dveře. Nebo aspon fotodokumentace?? Dikes.
riwal
Friday 11 February 2005 - 21:35:44
Host
Vedení okna musí ven jinak to nevyndáą a pokud si to nikdy nedělal, tak to tam snad ani nedáą zpátky. Čuměl jsem na Andreje jako puk.
prtka
Saturday 12 February 2005 - 07:20:17
Host
Vaąku:Uplně souhlasím s Riwim, klidně ti napíąu postup jak se to podařilo mě, ale je to hnus.Určitě to bude lepąí a profesionálnějąí od Andreje.Liątu v které drľí okno musíą povolit a vykřivit ji aby tam bylo víc místa a dostal tam ruku.Dovnitř musíą strčit svítilnu abys tam viděl jinak nic neuděláą.Plasty zámku drľí na tom středovém čepu.Musíą podstrčit ąroubovák a vypáčit to.Upozorňuji ľe to smrdí prasknutím,Andrej má na to určitě nějaký grif.Po celém dnu zkoumání jsem zjistil,ľe motorek je zřejmně slabąí a jak přejíľdí přes spínač,který má zpomalit jezdce aby nenarazil silou do boku zámku,tak ho nepřejede a zůstana na něm a tím zůstane motorek v nečinosti.Prostě jsem ten spínač urval jezdec naráľí do boku, ale funguje.Daląí zámek jsem měl zpravený do hodiny,stejná závada.Upozorňuji, ľe je to pěkná prasárna a je to jenom laický postup.Doufám ľe mě moc nesplujete.Radąi k Andrejovi
Vaąek
Saturday 12 February 2005 - 09:22:24
Host
Jenľe tam je to pro mě dost z ruky. Nenaąel by se někdo ąikovnej taky na jihozápadě (myslím Čech - Chodsko)? Já jsem tady v tej končině snad jedinej kdo má Opla s problémama
Praetor
Saturday 12 February 2005 - 19:47:21
Host
kdyz uz sme u toho DO ... zaboha nemuzu ani zamknout ani odemknout vekcu v garazich carrefouru ... ale jakmele vyjedu na "vzduch" tak se zase zamyka a odemyka vesele
Anonymous
Saturday 12 February 2005 - 19:58:15
Host
Nevim za kolik opravuje zamky Andrej,ale ja za 500,- i s dem+mont.
Anonymous
Saturday 12 February 2005 - 20:01:07
Host
Anonymous213.191.118.45 napsal ...
Nevim za kolik opravuje zamky Andrej,ale ja za 500,- i s dem+mont.


Zapomel jsem dodat ze i se ZARUKOU!!
Vaąek
Saturday 12 February 2005 - 21:57:32
Host
Anonymous213.191.118.45 napsal ...
Anonymous213.191.118.45 napsal ...
Nevim za kolik opravuje zamky Andrej,ale ja za 500,- i s dem+mont.


Zapomel jsem dodat ze i se ZARUKOU!!

A nějaké spojení na tebe? Odkud seą?
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1661 sec,0.1263 z toho dotazů.