• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X18XE-černá krabička před motorem
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr Monterey
Monday 08 January 2007 - 11:32:16 Citovat
Host
Je to odlucovac oleje
Papez
Monday 08 January 2007 - 12:27:39 Citovat
Host
No kazdy tomu rika jinak, kazdopadne vevnitr je jen dratenka.
VGT
Monday 08 January 2007 - 13:50:03 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...

Víte někdo, co to je a zda to teda bylo jen pro cizí trhy?

Název součástky v němčině je Ölabscheider, v ruštině Separator masla(oleje), česky by se to dalo nazvat zachycovač oleje (číslo součástky GM 9 193 502), dle mého je to určeno pro dodatečnou montáž, u Zralého to vloni stálo 450,-Kč . Používá se to, když se moc často zanáší regulátor volnoběhu (krokový motorek) a nechceš hned dělat pologenerálku motoru (kdopak ví, který motor od Opla tímto "vyniká"? ) , obšírně probráno je to zde Odkaz
JardaB
Monday 08 January 2007 - 14:29:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Takze shrnuto, ten motor je asi v haj...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Michal x18xe
Wednesday 17 January 2007 - 20:55:32 Citovat
Host
Toto se normalne davalo origo na nejake vectry...Jak tady nekdo psal zabranuje to blbnuti krokaci (zasrani) a olej tam muzete mit jakej chces a blbnout to bude stejne!
Mam to taky a mohu rici ze to pomohlo.
prťka
Thursday 18 January 2007 - 07:39:53 Citovat
Host
Tak ještě jednou..nikdy se ta krabička,jako origo na nové vozy nedávala...chce to volit kvalitní olej z malou odpařivostí..abych řekl pravdu u x 18xe a 20xev jsem neviděl neviděl nefunkční ventil díky zašpinění ale vždy kvůli opotřebování...unavení..u xel je to drobet jinačí...tam vyčištění mnohdy pomůže...viděl jsem motory co pravidelně mění kvalitní olej a byly lesklé,jako zrcadlo a motor kdeměnil sice pravidelně ale nějaký kradený z ČSAD a ten motor byl potažený černým povlakem nu hnus...tot odemne vše
Michal x18xe
Thursday 18 January 2007 - 12:16:59 Citovat
Host
Prtko nebudu se s tebou hadat a aspon vime ze uz nepouzivas olej z CSAD.
prťka
Thursday 18 January 2007 - 15:07:48 Citovat
Host
Michale nic ve zlém..já to nemyslím špatně...a abych ti řekl pravdu jestli ti to pomůže,tak si dej ty filtry dva zasebou fakt mi to vadit nebude...já jsem jenom chtěl říct ,že jsem typ co řeší problém ne že strká do cesty problému filtr ,ale jde po příčině problému...ale samo je to jen můj subjektivní názor a nikomu ho nevnucuju...opravdu nic ve zlém...a že nemám olej z ČSAD totu ví všichni co tu chodí...a ted to víš i ty

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1386 sec,0.1089 z toho dotazů.