• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kožená manžeta kolem řadící páky.
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
BOBEK
Tuesday 02 October 2007 - 07:09:13 Citovat
Host
''VÁŽENÝ PANE MARTAS'' vaše drzost mylset si že jsou všichni tak b... že se napřed nepodívají na netu, než někam něco napíšou, mě naprosto šokuje, vaše nařazenost z Vás naprosto čiší.(nejste náhodou prodejce aut nebo politik??)
Samozřejmě že jsem hledel na netu na Západě a volal jsem do všech firem které se zaobírají šitím těchto výrobků, z kůže ze západu jediná firma která by to asi udělala, ale prý nemají čas.
Na žádném vebu jsem nezažil nic podobného, holt každá skušenost k něčemu dobrá i ta špatná.
Zdar vám ?lola
Martas_
Tuesday 02 October 2007 - 07:22:55 Citovat
Host
Nejsem ani jedno ani druhe, nicmene kdo navstevuje tento web pravidelne, tak vi, ze podobne dotazy kdy dotycny nehleda a rovnou se pta se opakuji dnes a denne, nemluve o bezne dvou, trech duplicitnich dotazech na totez v jednom dni.

Navic co znamena ze uz pul roku hledas ? Nekoikrat se mi stalo v podstate to co ti napsal hned pode mnou VGT ze dotycny nemohl nalezt a po odeslani 4 provozoven v jeho okoli nebyl problem, jen stacilo hledat.

Mozna ze na jinem webu se podobni stouralove jako ja nenajdou, no ale taky se tam clovek nemusi nic dozvedet ....

Tim ze jsem zadal prvni dva odkazy co jsem po 10 vterinach nasel neznamena ze si myslim ze je nekdo takovej nebo makovej, proste moje zkusenost je ze kdyz jsem chtel obsit volant tak jsem obvolal 4 firmy a vsude to byli ochotni udelat i kdyz ceny se znacne lisily.

At se na me nikdo nezlobi, ale aby nekdo kdo si rika calounik nebo autocalounik neumel nebo nechtel ustrihnout a sesit ctyri trojuhelniky z kuze je minimalne neprofesionalni i kdyz nelze vyloucit ze se jim do toho nechce.
ALEXEI
Friday 19 October 2007 - 10:01:05 Citovat
Host
VGT díky za odkaz na toho chlapíka p.Gelnar, UŠIL MI KRÁSNÉ MANŽETY NA ŘADÍCÍ PÁKU I RUČKU Z ČERNÉ KŮŽE ZA 950KČ.
MŮŽU JEN DOPORUČIT.
Co nedělá udělá
Čauves

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1979 sec,0.1648 z toho dotazů.