• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna termostatu
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomash
Monday 17 January 2005 - 08:46:08
Host
mám VB X20DTH, r. 1998 a asi budu muset vyměnit termostat, nejspíą je pořád otevřenej, motor se dlouho a ąpatně hřeje. Jakej tam přesně je? - typ, označení. na kolik mě výměna přijde?
můľu tam dát jinej neľ originál Opel - v Autokelly maj termostaty Wahler, prej jsou dobrý.
Máte někdo zkuąenost?
Díky za rady.
Yper
Monday 17 January 2005 - 08:53:02
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Na VéBé (diesel) se musí termostat vyměnit celý-nemění se jen vnitřek-v máme nevýhodu. Jiný neľ originál Opel tam dát můľeą, ale musí být jiným výrobcem určen pro tvůj typ motoru. Buď půjdeą do Opelu nebo k jinému dodavateli náhradních dílů - tam uvedeą jaké auto máą, jaký typ motoru a rok výroby. On najde pak v katalogu přísluąnou součástku - divil by ses, ale co motor a rok výroby můľe být součástka jiná! Nevím jak je to přesně s termostatem. Moľná, ľe bude stejný pro vąechny roky vároby VéBé. Kaľdopádně v katalogu to najdou a pokud ho nebudou mít, tak to ho objednají a zcela jistě do týdne dodají - někdy i jen dva dny. Nezapoměň na těsnění-moľná ho dodávají s Termostatem, ale je lepąí se zeptat. Ceny tohoto dílu se pohybují od 1300-1700 Kč.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
MZ
Tuesday 18 January 2005 - 08:45:19
Host
Orig. na X20DTH u Opelu stoji asi 1100,- plus to tesneni. Kdyz si ho tam nechas dat primu u Auto-Staiger (Praha 10) tak ho dostanes jeste o 20%levneji. Musis ale calnout zase tu praci, takze te to vyjde stejne kolem tech 1300,-
biL
Tuesday 18 January 2005 - 09:27:18
Host
Originál opel na VeB x20dth

Výsledek vyhledávání:
Kód dílu Název dílu Cena bez DPH DPH % Cena s DPH
1338009 Termostat 1 162.89 19.00 1 383.84
+
Výsledek vyhledávání:
Kód dílu Název dílu Cena bez DPH DPH % Cena s DPH
1338476 Těsnění, komora termostatu 58.58 19.00 69.71
Brandon
Tuesday 18 January 2005 - 18:47:17
Host
Ahoj, jak se tedka ochladilo tak sjem si vsiml, ze mi ohrati motoru trva taky straslive dlouho a topi to celkem mizerne - hlavne je znat jestli jedu do kopce - do kopce j e mi teplo, z kopce zima
Nahodou nemuze pomoct nejaky odvzdusneni nebo jina finta?
NIO
Tuesday 18 January 2005 - 19:33:37
Host
Brandon napsal ...
Ahoj, jak se tedka ochladilo tak sjem si vsiml, ze mi ohrati motoru trva taky straslive dlouho a topi to celkem mizerne - hlavne je znat jestli jedu do kopce - do kopce j e mi teplo, z kopce zima
Nahodou nemuze pomoct nejaky odvzdusneni nebo jina finta?


vymen termostat,a vyplachni si chladici okruh. doporucuji pridat do vyplachovani CILIT na vodni kamen. dost to pomuze. teda ne u straych aut. tak prez 10 let. pak novou kapalinu.
Tomash
Wednesday 19 January 2005 - 07:48:14
Host
to jsou přesně ty stejný příznaky - do kopce se motor ohřeje-z kopce je pak chladnějąí, teď jezdím s kartonem a je to o hodně lepąí. kaľdopádně se chystám na ten termostat, akorát jsem čakal cenu tak poloviční.....
biL
Wednesday 19 January 2005 - 08:21:59
Host
Jsem psal cenu originál dílů opel. Samozřejmě ľe je na to druhovýroba, která se pohybuje v jinejch cifrách. Kdejakej týpek v servisu ti řekne cenu.
Tomash
Wednesday 19 January 2005 - 13:11:18
Host
tak jsem volal do dvou Autokelly, jedny maj jenom komplet termostat i s čidlama (výrobce QH) za 4877,-Kč a druhý maj termostat (wahler) za 1638,-Kč. Ale ľe by vyąel originál Opel levnějc? v tom bude nějaká finta, ne?
MZ
Wednesday 19 January 2005 - 14:17:48
Host
Zadna finta...je to presne tak jak psal biL, dneska jsem se na to schvalne dival do katalogu
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2033 sec,0.1519 z toho dotazů.