• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna termostatu
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
fedas
Wednesday 02 February 2005 - 10:34:08
Host
protoľe mam nějaký % k dobru,tak ta cena nakonec byla 328,-,no uvidim,jestli neco vydrľí,prej to neni nic moc
Yper
Wednesday 02 February 2005 - 10:47:59
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2fedas: jestli máą X20DTL nebo DTH (Di - DTi), tak dej pak vědět.
2tomash: hele, jak jsem na to koukal já, tak zrovna jiný úhel svírá to plastové kolínko (myslím, ľe je to odvzduąňovací přepad) - je trochu víc nahoru. Je to tak?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
fedas
Wednesday 02 February 2005 - 11:24:27
Host
sorry,nenapsal jsem,ale mam X18XE,takľe benzín,ale jestli chceą muľu se zeptat i na ten DTL
Brandon
Wednesday 02 February 2005 - 11:24:52
Host
Mi to prijde, ze se posrali termostaty oplum v cely republice, ne ? To s nima zacloumal prichod zimy nebo co?
riwal
Wednesday 02 February 2005 - 12:34:24
Host
V zimě se to vľdycky markantně projeví - v létě si toho ani nevąimneą ani netopíą.
Yper
Wednesday 02 February 2005 - 12:40:16
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Fedas: ..díky, to je dobrý, já si ho objednal přes NIA a teď čekám kdy přijde.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
fedas
Wednesday 02 February 2005 - 12:47:46
Host
OK
tomash
Wednesday 02 February 2005 - 13:45:37
Host
to Yper: mě se zdál troąku jinej úhel jedny z těch velkejch přirub, ale jenom nepatrně, ruku bych za to nedal.
ta plastová je ąroubovací, takľe s ní by ąlo asi hnout, ale já jsem to nezkouąel, není důvod. Nasadit ąlo vąechno v pohodě, teda kromě tý spodní na chladiči. (Jeątě mě při tom olizoval sousedovic jezevčík, co k nám prolejzá plaňkama v plotě. Asi ho budu muset přikrmit, jinak za chvíli proleze i pod prahem u dveří do baráku......
Jinak ta slabá hadice - mě to přijde jako vracečka od přihřejvače oleje, ale moľná tam ani nic takovýho není. Nebo je?
Yper
Wednesday 02 February 2005 - 13:56:44
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nevím, moľná ľe je to i to, co píąeą, tak důkladně jsem to nestudoval a myslím, ľe je to celkem jedno. Kaľdopádně jsem si myslel ľe je ąroubovací a tys mě to jen potvrdil.
Chtěl jsem hlavně vědět, kdyľ jsi ho přímo demontoval, ľe je nerozebiratelný?
Pokud bys měl fotoaparát, tak mohl bys udělat jeho fotografii za vnitřku, a» to tady jednou provľdy rozsekneme - zda měnit celý nebo jen vnitřek! Já podle toho mého vím, ľe jen celý. Plno věcí se časem na tomhle serveru upraví a tak by bylo dobré mít nějakou dokumnetaci jak co vypadá z různých motorů. Díky

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Skylord
Wednesday 02 February 2005 - 14:16:07
Host
Ja jsem vcera menil jen vnitrek na X20DTL. Koupil jsem si cely starsi termostat v bennett cars za 300,-, ale dali mi spatnej (mel jinak natoceny vyvody, jinak byl stejnej), Tak jsem z nej vyndal vnitrek, nasadil do meho hlinikoveho odlitku a funguje to bez problemu. Podle me neni duvod to cely menit, ale problem je v tom, ze opel to na tenhle typ motoru nabizi pouze jako celek. Takze pokud novej, tak jedine vcelku.
Treba na fiat uno, co si pamatuju, to bylo taky vcelku, ale tam se to nedalo rozebirat.
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1467 sec,0.1059 z toho dotazů.