• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VectraB 2.0 TDH - netahne
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Patrik
Sunday 10 December 2006 - 20:38:35 Citovat
Host
Ahoj,
pred rokom som kupil vectru B 2.0 DTH 74kw, je to moje prve auto takze skusenosti ziadne. Uz od zaciatku sa mi zdalo ze ma mensi vykon akoby malo mat, toto podozrenie som si potvrdil porovnanim podobnych aut na roznyhy forach - max rychlost kt z toho na rovine dosiahnem je 170km/h!!, nakoniec som nedavno sedel v oktavke 66kw tdi a musim povedat ze sla lepsie. Motor ma nejaky tah ale zda sa mi ze len v otackach cca 2200-3000 inak nic moc. Spotreba je nomalna cca 5.5 l. Vadi to hlavne pri predbiehaniu - je to proste lenive. Bol som s tym v service (prvy krat hned po tom co som ho kupil) no tam mi len vymenili nejaky el.meg ventil sania a ze inak sa im zda ze taha adekvatne veku (9/99 na tachaci je 90t realne okolo 150t). Nedalo mi to utvrdil som sa ze by to malo tahat naozaj lepsie, zasiel som teda znova do servisu (Opel Zraly - Praha5), chlapik sadol so mnou do auto napijil to na VAG a previezli sme sa ...uznal ze je to bieda ...ten isty chlapik co mi pred rokom tvrdil ze je to OK!!!!!
Skusali vymeni vahu, kontolovali turbo, i ten ventil co to ma prepustat a vraj je vsetko ok. Teraz mi tvrdia ze vsetko nasvedcuje tomu ze to bude vstrekovacie cerpadlo (auto vraj vobec nezakouri ked sa dupne na plyn) tak ho vybrali a je na diagnostike v boshu... ja platim, ale mam pocit, ze to riesia stylom vymenime-uvidime.... myslel som ze ked pojdem do servisu OPEL tak to co platim navyse je za KNOW-HOW!! ...poradte prosim. Diky moc za kazdy napad a radu.
Patrik

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1317 sec,0.1104 z toho dotazů.