• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dekarbonizace motoru ?!?
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kratein
Sunday 17 September 2006 - 20:27:27 Citovat
Host
Pokud chcete použít chemii pro motory tak můžu doporučit Odkaz na čištění motoru,přídavky do oleje a na uvolnění pístních krožků mám vyzkoušený a jsou super.
Jason
Monday 18 September 2006 - 20:06:38 Citovat
Host
Kdepááák, všechno co se dává do oleje je shit. __;
JOB
Monday 18 September 2006 - 20:20:14 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jason napsal ...

Kdepááák, všechno co se dává do oleje je shit. __;

To zase né,ale záleží kamto naliješ.Když použiješ čistící přípravek u motoru kterej je pouze zanešenej ale jinak je v pohodě,tak to pomůže .Bohužel většinou jsou tyto přípravky používány na motory který už mají vůle a tak jim většinou přitížíš.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

kratein
Monday 18 September 2006 - 21:09:13 Citovat
Host
Jason napsal ...

Kdepááák, všechno co se dává do oleje je shit. __;


Tak to teda nemáš pravdu já jeden z těch přípravků nalil do oleje motoru kterej měl totálně zapečenej první válec(tekl do něj olej) a přijď si ho poslechnout teď jak jde pravidelně jen si ševelí a to má najeto asi 250000 km.Další z přípravku leju do autokrosový plechovky a když prorazíš vanu tak se hned nezadře motor jak tomu bývalo bez toho přípravku.Nevím sice jestli je to k něčemu jinýmu dobrý,ale na tohle to pomáhá.
Jason
Monday 18 September 2006 - 21:11:07 Citovat
Host
JOB napsal ...

Jason napsal ...

Kdepááák, všechno co se dává do oleje je shit. __;

To zase né,ale záleží kamto naliješ.Když použiješ čistící přípravek u motoru kterej je pouze zanešenej ale jinak je v pohodě,tak to pomůže .Bohužel většinou jsou tyto přípravky používány na motory který už mají vůle a tak jim většinou přitížíš.

Kdysi jsem nalil do oleje ve své milé Š120L Lubrifilm, nebo jak se to jmenovalo a co to udělalo na vahadlech za nános ....to byl běs a od tý doby žádnejm srač.ám nevěřim.Je možný, že dneska ty prostředky jsou užitečný a účinný, ale radši věřim kvalitním olejům, než cokoli lejt do oleje.
JOB
Monday 18 September 2006 - 21:12:41 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Kratein ten tvůj odkaz mi nechodí :

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Jason
Monday 18 September 2006 - 21:16:20 Citovat
Host
kratein napsal ...

Jason napsal ...

Kdepááák, všechno co se dává do oleje je shit. __;


Tak to teda nemáš pravdu já jeden z těch přípravků nalil do oleje motoru kterej měl totálně zapečenej první válec(tekl do něj olej) a přijď si ho poslechnout teď jak jde pravidelně jen si ševelí a to má najeto asi 250000 km.Další z přípravku leju do autokrosový plechovky a když prorazíš vanu tak se hned nezadře motor jak tomu bývalo bez toho přípravku.Nevím sice jestli je to k něčemu jinýmu dobrý,ale na tohle to pomáhá.

Možná až zapeču kroužek, tak na to přistoupim a naleju tam něco na uvolnění, než to rozebírat,za pokus to asi stojí, ale zatím se tomu bráním.... ?lola
Jason
Monday 18 September 2006 - 21:17:06 Citovat
Host
JOB napsal ...

Kratein ten tvůj odkaz mi nechodí :

Mně taky néééé.
vvdd
Tuesday 19 September 2006 - 02:14:21 Citovat
Host
Jason napsal ...

JOB napsal ...

Kratein ten tvůj odkaz mi nechodí :

Mně taky néééé.

Odkaz
Galil
Tuesday 19 September 2006 - 08:44:01 Citovat
Host
Kdysi dávno jsem měl Audinu 80 1.8 ještě s karburátorem, mimochodem nezničitelný stroj. Žralo to olej víc než moje "lehce obstárlá" Yamaha FZR1000 Exup, a to už je co říct. (cca 1l/1000km, když jsem jí naložil, i víc).
Někdo mi doporučil Xeramic a fungovalo to bezvadně. Motor dost posílil, výrazně se ztišil, oleje žral tak litr od výměny k výměně - 15 000 km. Ale asi obecně platí, že chemii jen jako poslední záchranu před smrtí. A hodně záleží jakou. Kolega jednou napchal nějakej šit do oleje a zabetonovalo mu to kanálky v hlavě, takže měl po ptákách

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2006 sec,0.1538 z toho dotazů.